Celtic Woman: O holy night

Tekst piosenki

Brak wideo

Celtic Woman

Teksty: 76 Tłumaczenia: 2 Wideo: 2

Tekst piosenki

Celtic Woman: O holy night

O Holy Night! The stars are brightly shining,It is the night of the dear Saviour's birth.Long lay the world in sin and error pining.Till He appeared and the Spirit felt its worth.A thrill of hope the weary world rejoices,For yonder breaks a new and glorious morn.Fall on your knees! Oh, hear the angel voices!O night divine, the night when Christ was born;O night, O Holy Night, O night divine!O night, O Holy Night, O night divine!Chains he shall break, for the slave is our brother.And in his name all oppression shall cease.Sweet hymns of joy in grateful chorus raise we,With all our hearts we praise His holy name.Christ is the Lord! Then ever, ever praise we,O night, O Holy Night, O night divine!O night, O Holy Night, O night divine!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Celtic Woman: O holy night

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Celtic Woman: O holy night

Skomentuj tekst

Celtic Woman: O holy night

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O holy night - Celtic Woman, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O holy night - Celtic Woman. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Celtic Woman.