Classic - Biodro przy bioderku tekst piosenki - Teksciory.pl

Classic: Biodro przy bioderku

Tekst piosenki

Brak wideo

Classic

Teksty: 35 Tłumaczenia: 1 Wideo: 6

Tekst piosenki

Classic: Biodro przy bioderku

Mówią niektórzy w zły humorze,
ze im kielonek pomóc tylko może ja,
gdy to słyszę wnet odpowiadam
ze na frasunek zbędny trunek, bo

Ref.: Biodro przy bioderku,
nos przy nosku ślicznym,
ręce splecione
Autor tekstu: Marek Czarnecki
Ostatnia edycja: Ryszard Zaremba

Tłumaczenie piosenki

Classic: Biodro przy bioderku

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Classic: Biodro przy bioderku

Skomentuj tekst

Classic: Biodro przy bioderku

Komentarze: 2

Sortuj

~Gość (23 listopada 2020, 03:07)
Re: Classic - Biodro przy bioderku
Tekst niniejszej piosenki został napisany przez Marka Czarneckiego w 1990 r., do którego ja skomponowałem muzykę. Po raz pierwszy publicznie została piosenka zaprezentowana przeze mnie w kategorii piosenki autorskiej - latem 1990 r. na Festiwalu Piosenki w Twierdzy BOYEN w Giżycku, zdobywając nagrodę publiczności. Występ był filmowany przez trzech niezależnych operatorów filmowych i telewizyjnych. Szkoda, że Panowie z zespołu Classic, którzy zgrali ten utwór na taśmę magnetofonu kasetowego, podczas mojego występu, wiedząc kto jest autorem tak tekstu, jak i muzyki, nie pofatygowali się na umieszczenie naszych nazwisk jako twórców utworu w wydanych przez siebie kasetach i CD oraz ówczesnego telewizyjnego programu Polsatu pt. "Disco Polo Live", określając nas jako twórców ludowych. Tym bardziej, że utwór wygrywając listę przebojów był hitem przez cały tydzień nadawanym przez TV POLSAT. Dlaczego tak się stało ? Przypuszczam, że chodziło o tantiemy dla zespołu, a nie dla prawdziwych twórców utworu.

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kiss cam (podryw roku) Mata
  „jeśli chodzi o kobiety nigdy nie byłem odważny Podpierałem ściany dyskoteki A ty jak nie!, kochasz bawić się i tańczyć Prawa w przód, lewa w tył Jeszcze jakieś piruety Wie to chyba każdy Jest”
 • TEAM Ż 5 win (TEAM X All in PARODIA) LETNI, Dj Dziekan
  „5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team Wieśka nie ma, się struł nie ma gdzie pracować maja za nieroba pijemy, nie ma sie czego bać! 5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team ”
 • Jakbym ZetHa
  „palę blanty po nocy kruszę zielone szychy mam czerwone oczy czarniutki w płucach ja białe mam chmury spokoju nie zakłócaj, bo odpalę pioruny topowy kandydat do ‘umarli za młodu’ zajarany, na ”
 • HONG KONG PUSHER x OSKA030
  „na dworze jest gorąco znowu walę koko Najebany ostro i zajebane oko Mała pragnie foto, i pyta się mnie dokąd A ja płynę pod prąd Lecimy dziś na Hong Kong {PUSHER, zwr. po niemiecku, tłumaczeni”
 • CINKCIARZ Frosti
  „mama mówi na mnie CINKCIARZ bo zarabiam na wszystkim robię to z bliskimi ale nigdy na bliskich telefony, aplikacje że coś sie wymyśli pojedziemy na wakacje odbijemy na misji bezrobotni, ale ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • biodro przy bioderku
 • biodro przy bioderku nos przy nosku
 • biodro przy bioderku tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Biodro przy bioderku - Classic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Biodro przy bioderku - Classic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Classic.