Closterkeller: Kr

Tekst piosenki

Brak wideo

Closterkeller

Teksty: 149 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Closterkeller: Kr

Pomiędzy cieniem i oddechem świec Swą tajemnicę ona karmi cicho i chowa się, się, się... W ogrodach świeżo znalezionych prawd Wśród głosów co prowadzą myśli i Nie dają spać, spać, spać... Co wieczór kąpie się we własnej krwi Świat przeklinając albo modląc się do cienia Niezłomna przędzie ciszę albo żyć Gdzie głosy kreślą ścieżki przeznaczenia U źródła prawdy klęczy w chorym śnie Łapczywie pijąc z niego coraz więcej Ucieka od nas nie słuchając słów I jęczy pod nią coraz cieńszy lód A wokół coraz goręcej, goręcej, goręcej... Silna jak anioł obłoki tnę - A jeszcze nie znasz mocy skrzydeł, które ja ci dam Gdy przepowiednia wypełnia Się - Choć już przeczuwasz kolor ich i kształt Kiedy milczenie zabija strach - Tak mało wiesz chociaż stoisz z podniesioną głową Królowa ciszy to nowa ja! - Jak smakuje Twoja krew Królowo? A jeszcze nie znasz mocy skrzydeł, które ja ci dam Choć już przeczuwasz kolor ich i kształt Tak mało wiesz chociaż stoisz z podniesioną głową Jak smakuje Twoja krew Królowo?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Closterkeller: Kr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Closterkeller: Kr

Skomentuj tekst

Closterkeller: Kr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kr - Closterkeller, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kr - Closterkeller. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Closterkeller.