Closterkeller: Mira

Tekst piosenki

Brak wideo

Closterkeller

Teksty: 149 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Closterkeller: Mira

Mów teraz głupi, powiedz choć nie chcesz czy warto było aż tak Wierzyć wciąż mocniej, prawie boleśnie aż zginął sprzed oczu świat Głęboko w Tobie zapłonął ogień co kazał przed siebie biec Wiec jak pijany pobiegłeś za nim, by modlić się pośród świec A teraz leżysz jak kupka starych szmat, za ścianą matka łka Trafiły w pustkę wszystkie słowa skierowane do Boga i głowę podnosi strach Miraż!! x2 Rozwiewa się niebo jak fatamorgana Im bliżej niego pełzniesz na kolanach Gdy widzisz - nie ma Boga i Szatana Rozwiewa się Twoje życie jak fatamorgana Teraz widzę jak płaczesz umierając i teraz wiem już że było trzeba Krzyczeć, krzyczeć, a mówiłam tak mało, nie chcąc Cię ranić ani gniewać Że moje życie barw milionem malowane, a każda chwila nazbyt droga By błądzić między mirażami, dlatego wierzę w siebie, a nie w Boga! Miraż!! x2 Rozwiewa się niebo jak fatamorgana Im bliżej niego pełzniesz na kolanach Gdy widzisz - nie ma Boga i Szatana Rozwiewa się Twoje życie jak fatamorgana Mów teraz głupi, powiedz choć nie chcesz, czy warto było aż tak Za piękne słowa w prastarej Księdze, odsunąć od siebie świat Gdy gaśnie życie w twarzy Twej, jak znicz na cmentarzu To wszystko traci sens Gdy spływa wiara z Twojej duszy rzeką zmarnowanych wzruszeń Całuję Cię Miraż!! x2 Rozwiewa się niebo jak fatamorgana Im bliżej niego pełzniesz na kolanach Gdy widzisz - nie ma Boga i Szatana Rozwiewa się Twoje życie jak fatamorgana Gdy gaśnie Twoje życie, za późno pytania Kiedy zapadasz w ciszę już nic do dodania Gdy gaśnie Twoje życie, za późno pytania Kiedy zapadasz w ciszę już nic do dodania Rozwiewa się niebo jak fatamorgana Im bliżej niego pełzniesz na kolanach Miraż!!! Rozwiewa się niebo jak fatamorgana Im bliżej niego pełzniesz na kolanach Gdy widzisz - nie ma Boga i Szatana Rozwiewa się Twoje życie a dalej nie ma juz nic! Mów teraz głupi, powiedz choć nie chcesz czy warto było aż tak
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Closterkeller: Mira

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Closterkeller: Mira

Skomentuj tekst

Closterkeller: Mira

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mira - Closterkeller, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mira - Closterkeller. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Closterkeller.