Closterkeller: Violette

Tekst piosenki

Brak wideo

Closterkeller

Teksty: 151 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Closterkeller: Violette

Omywana zimną wodą jak szkłoJa gładsza co dzień, czyściejsza co nocDo połowy w kamień, zmieniona w kamieńWśród strumienia klęczę całkiem samaPłacz od ścian odbity w luster saliEchem kryształowym wraca sięGdy klęczę pośrodku strumieniaTak blisko jest brzegBiałe kwiaty w lustrach odbijająChcę być tam gdzie one, blisko i daleko takTak wierne, tak czysteJak bardzo chciałabym być jaNocą cicho pada deszczNa każdym płatku jeden grzechCzarnych kwiatówŚpi woda, słychać szeptZmieniona w kamień mylę senZ marzeniamiWięc oddaj mi kolory trzyCzerń, biel, fiolet - zimny kolor mojej krwiPotrzebny mi, bo ani żyćModlić nie, nie, nie chcę i nie umiem sięGdy pośrodku strumieniaTak długo już klęczęI patrzę na drzewa, biel kwiatów, ptaki, lasWięc dodaj mi jeden kolor więcej do krwiNocą cicho pada deszczNa każdym płatku jeden grzechCzarnych kwiatówŚpi woda, słychać szeptZmieniona w kamień piję tenSłodki koktajl snu z marzeniamiProszę oddaj mi moje kolory krwiCzerń i biel da ostrość sąduFiolet życie wróci miJa w kobietęA kamień zmieni się w chlebW gęstą trawę dam krokWyjdę na suchy brzegKiedy powróci do mnie mój fioletMój fiolet, mój fiolet, mój kolorPatrzę na czarne drzewaKwiatów biel, luster blaskNiezmieniona pośrodku strumienia ciągle trwamKryształowa jak OnUwięziona jak On - mój fioletMój fiolet, mój kolorNocą cicho pada deszczNa każdym płatku jeden grzechCzarnych kwiatówŚpi woda, słychać szeptZmieniona w kamień mylę senZ marzeniamiŚpi woda, słychać szeptZmieniona w kamień mylę senZ marzeniamiNocą cicho pada deszczNa każdym płatku jeden grzechCzarnych kwiatów......
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Closterkeller: Violette

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
29 %
71 %

Inne teksty wykonawcy

Closterkeller: Violette

Skomentuj tekst

Closterkeller: Violette

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • TATU Pezet, Zalia, Żabson, Def Jam World Tour
    „A Ty naprawdę jaka jesteś, powiedz, oh Gdybym był wilkiem, to za chwilkę jedną z owiec Ty Nie o zapalar chodzi, gdy pytam o ogień, oh Zresztą nie gadaj, mała, w sumie znam odpowiedź, oh Opowiedz c”
  • Pocałunek - feat. Julia Kamińska Pan Savyan
    „W tej gęstej, nocnej mgle Czekam na ostatni tramwaj Chciałbym jechać do Ciebie Ale muszę jechać dalej Jak tym razem się poczuję Gdy minę Twój przystanek? Czy w środku będzie łatwiej? Czy może”
  • OBEJMIJ MNIE KUBA KARAŚ
    „Ostatni pierwszy raz Oślepia świateł blask Sam tańczę w nunchi bar Do piosenek dla par Chociaż mam ciebie głód Nie mam dla ciebie słów I czekam na twój ruch Choć bliscy mówią stój Szero”
  • Sen o miłości - x Zuza Jabłońska MAŁACH
    „Zawsze byłaś dla mnie wsparciem, choć nie zawsze ja. Moim światłem, kiedy to gasłem albo gasł mój świat. Było straszne każdą walkę toczyć całkiem sam. Wtedy przyszłaś do mnie. Bez Ciebie nie miałem”
  • Pamiętnik Doda
    „Czas zostawił na mej twarzy trochę wspomnień, kilka przejść. Co zgubiłam, co znalazłam - teraz jakby traci sens. Chciałabym, lecz nie mam z kim. Czy ktoś tam jest, czy tylko ja? Moje błędy wsz”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • piosenke w viollette
  • closterkeller violette
  • Violette closterkeller

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Violette - Closterkeller, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Violette - Closterkeller. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Closterkeller.