Coma - Ma tekst piosenki - Teksciory.pl

Coma: Ma

Tekst piosenki

Brak wideo

Coma

Teksty: 98 Tłumaczenia: 1 Wideo: 31

Tekst piosenki

Coma: Ma

MAŁY JIMMI ROZTARGNIONY ZBYTABY MÓC WYTRWALE TRZYMAĆ CELDAŁ SIĘ SKUSIĆ SIŁOM ZŁYM OSTATECZNIE STOCZYŁ SIĘW MELANCHOLIĘ - GŁUPIA SPRAWACO SIĘ DZIEJE? ZŻERA MNIEMELANCHOLIA - TRUDNA RADAJA SPADAM, TRZYMAJ MNIEO NIE DAJ SIĘ, JIMMI NIE DAJ SIĘMYŚLENIE NIE DOTYCZY CIEBIE - NIEZADUMA KRZYWDĘ ZROBIPOSTAWI CIĘ NA NOGI SEN DŁUGI SENMAŁY JIMMI SŁUCHA DOBRYCH RADDŁUGI SEN GO ZMORZYŁ WNETLECZ ZE STRACHU JIMMI CAŁY ZBLADŁKIEDY RANO NIE OBUDZIŁ SIĘMELANCHOLIA - WYCIĄGA PO MNIE DŁONIEJAK PRZED NIĄ SIĘ OBRONIĘO NIE DAJ SIĘ, JIMMI NIE DAJ SIĘMYŚLENIE NIE DOTYCZY CIEBIE - NIEZADUMA KRZYWDĘ ZROBIPOSTAWI CIĘ NA NOGI SEN
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Coma: Ma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Coma: Ma

 

Skomentuj tekst

Coma: Ma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ma - Coma, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ma - Coma. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Coma.