Cool Kids Of Death: Hardkor

Tekst piosenki

Brak wideo

Cool Kids Of Death

Teksty: 63 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Cool Kids Of Death: Hardkor

Teraz Ci opowiem takie straszne rzeczy Że Cię po nich trzeba będzie leczyć Wszystko nagle Cię zaboli W sercu Ci się popierdolii do końca życia nic Cię nie ucieszy Potem jeszcze Ci pokażę Rzeczy gorsze od najgorszych wyobrażeń W nocy będą Ci się śniły wojny trupy i mogiły I na wieczne potępienie ktoś Cię skarze Tu coś złego się stanie To jest hardkor kochanie Tu panuje zły klimat Tu się wszystko zaczyna To ostatnia runda Ją się mierzy w sekundach Będzie bolało cała dusza i ciało Teraz słuchaj takie rzeczy Ci opowiem Które się nie będą chciały zmieścić w głowie Takie rzeczy zbyt bolesne które Ci zabiorą serce I nie odda Ci go nigdy żaden człowiek Posłuchaj mnie to scenariusz jest czarny Jak kamieniołomy albo zakład karny W sposób dosadny to Ci zobrazuję Multum wysiłku to mnie kosztuje Przygotuj się to będzie hardkor Cofasz się chyba nie warto Prosto w twarz seria najgorszych skojarzeń Splot nietypowych tragicznych wydarzeń Długo długo będziesz mnie pamiętać Już nie jesteś taka uśmiechnięta Ogromna pętla na twojej szyi Udusili i duszy pozbawili Powiem Ci jaki jestem na prawdę Że każde moje słowo nie jest tym co słyszysz Beze mnie dziewczyno ty jesteś niczym Nie próbuj odnaleźć prawdziwych przyczyn Tu coś złego się stanie To jest hardkor kochanie Tu panuje zły klimat Tu się wszystko zaczyna To ostatnia runda J się mierzy w sekundach Będzie bolało cała dusza i ciało To ostatnia runda Ją się mierzy w sekundach Będzie bolało cała dusza i ciało
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Cool Kids Of Death: Hardkor

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Cool Kids Of Death: Hardkor

Skomentuj tekst

Cool Kids Of Death: Hardkor

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hardkor - Cool Kids Of Death, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hardkor - Cool Kids Of Death. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Cool Kids Of Death.