Czarno-Czarni - Krwawy poeta tekst piosenki - Teksciory.pl

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Tekst piosenki

Brak wideo

Czarno-Czarni

Teksty: 32 Tłumaczenia: 1 Wideo: 12

Tekst piosenki

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Wnoszono właśnie świński łeb Gdy kończyłem ostatni wers To może wreszcie być ten wiersz Który z rzeźni ""wyrwie mnie"" Mój talent tak ogromny jest A w rzeźni spędzam dnie Sortuję mięso i pilnuję je przez noc Choć mam wielką twórczą moc Ref. Każdego ranka w moim sercu mocniej gra Czuję zapach świeżych traw Za chwilę porwę swoim wierszem cały świat Czekam aż nadejdzie czas Dziś mija dziewiętnaście lat Jak zacząłem krwawy fach Stworzyłem właśnie nowy wiersz I płakałem cały dzień Mój talent tak ogromny jest A w rzeźni spędzam dnie Sortuję mięso i pilnuję je przez noc Choć mam wielką twórczą moc Ref. Każdego ranka w moim sercu mocniej gra Czuję zapach świeżych traw Za chwilę porwę swoim wierszem cały świat Czekam aż nadejdzie czas"
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

 

Skomentuj tekst

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Krwawy poeta - Czarno-Czarni, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Krwawy poeta - Czarno-Czarni. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czarno-Czarni.