Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Tekst piosenki

Brak wideo

Czarno-Czarni

Teksty: 32 Tłumaczenia: 1 Wideo: 12

Tekst piosenki

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Wnoszono właśnie świński łeb Gdy kończyłem ostatni wers To może wreszcie być ten wiersz Który z rzeźni ""wyrwie mnie"" Mój talent tak ogromny jest A w rzeźni spędzam dnie Sortuję mięso i pilnuję je przez noc Choć mam wielką twórczą moc Ref. Każdego ranka w moim sercu mocniej gra Czuję zapach świeżych traw Za chwilę porwę swoim wierszem cały świat Czekam aż nadejdzie czas Dziś mija dziewiętnaście lat Jak zacząłem krwawy fach Stworzyłem właśnie nowy wiersz I płakałem cały dzień Mój talent tak ogromny jest A w rzeźni spędzam dnie Sortuję mięso i pilnuję je przez noc Choć mam wielką twórczą moc Ref. Każdego ranka w moim sercu mocniej gra Czuję zapach świeżych traw Za chwilę porwę swoim wierszem cały świat Czekam aż nadejdzie czas"
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Skomentuj tekst

Czarno-Czarni: Krwawy poeta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Krwawy poeta - Czarno-Czarni, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Krwawy poeta - Czarno-Czarni. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czarno-Czarni.