Czerwone Gitary - Gdy trudno zasn tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Gdy trudno zasn

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Gdy trudno zasn

Bezsenność - to przeżycie dniaRaz jeszcze, od nowa,To ciemność, w której Ty i jaWalczymy na słowa.To spowiedź przed ołtarzem z gwiazd,Przed maską księżyca.Za oknem jakby drwiła z nas bezludna ulica.Bezsenność - to korowód zjaw,Obłędny ich taniec.Bezsenność i uśpionych sercBezgłośne wołanie.To powrót niepotrzebnych słów,Za które nieraz wstyd.Bezsenność to czekanie na świt.Bezsenność to niekiedy strachI myśli skłębione.Co będzie w nadchodzących dniach?- Wszystko skończone.Pytania ... Któż odpowiedź da,Gdy nikt nie słyszy nas?Bezsenność ... Nocna lampka znówNie zgaśnie do rana.Czekanie ... Może przyjdzie tu?Co nocy ta sama,Ta jedna, upragniona wciąż,Widoczna jak zza mgły ...Bezsenność? Bezsenność - to Ty.[-instrum.-]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Gdy trudno zasn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Gdy trudno zasn

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Gdy trudno zasn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy trudno zasn - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy trudno zasn - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.