Czerwone Gitary - Nikt nam nie we tekst piosenki - Teksciory.pl

Czerwone Gitary: Nikt nam nie we

Tekst piosenki

Brak wideo

Czerwone Gitary

Teksty: 204 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Czerwone Gitary: Nikt nam nie we

Nieee! Ej!La la la ...Nie, nie mamy na kino.Uhm, nie chcemy pić wina.Nie warto w karty grać,Bo po co tracić nasz czas.Uhm, na miłość czekamy,Uhm, i mocno wierzymy,Że przyjdzie znów.Bo latarni wcale nie chcemy tłuc.Spędzamy w domu każdą noc.A latem - gdy słońce lśni -Starczy nam garść nieba,Uhm, i wiatru śpiew, hej!La la la...Na żartach zna się każdy z nas,Lecz nie zawsze na żarty czas,Bo czasem ktoś chciałby namZabrać to, co mamy:Radości garść.Hej, nie, nie, uhm,Nie, nie, nie -Nikt nam nie weźmie młodości!Nie, nie, nie, nie, nie, nie - uuu, uhm.O, nie! Nikt nam nie weźmie młodości!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czerwone Gitary: Nikt nam nie we

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czerwone Gitary: Nikt nam nie we

 

Skomentuj tekst

Czerwone Gitary: Nikt nam nie we

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nikt nam nie weźmie młodości czerwone gitary
 • nikt nam nie weźmie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nikt nam nie we - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nikt nam nie we - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.