Czerwone Gitary: W
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Czerwone Gitary: W
Gdy niebo na wschodzie rumieńcem się chwali,Z ptakami się budzą wędrowne gitary.Świt puka do okien, więc nie śpij bez miary;Już mówią "Dzień dobry|" wędrowne gitary.Gdy pech cię dogoni, gdy chodzisz bez pary,To wnet cię pocieszą wędrowne gitary.Więc nie rób już z siebie życiowej ofiary;Zaśpiewaj, gdy grają wędrowne gitary.Gdy latem nad wodą zaszumią szuwary,Usłyszysz tam echo wędrownej gitary.I brzęczy gdzieś komar, ptak śpiewa w oddali...A może to grają wędrowne gitary...Gdy noc złote iskry na niebie zapali,Do snu cię kołyszą wędrowne gitary.A kiedy się przyśni Sekwana i Paryż -Do walca zaproszą wędrowne gitary.Już płynie melodia, więc poddaj się fali.Zaufaj piosence wędrownej gitary.Piosenka cię woła, czyś młody czy stary.Zaśpiewaj, gdy grają wędrowne gitary.
Tłumaczenie piosenki
Czerwone Gitary: W
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Czerwone Gitary: W
-
Wezm
- Czerwone Gitary
-
Nocne ca
- Czerwone Gitary
-
Od jutra nie gniewaj si
- Czerwone Gitary
-
Pani nadziejo
- Czerwone Gitary
-
Pechowy ch
- Czerwone Gitary
Skomentuj tekst
Czerwone Gitary: W
Pisz jako
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- piosenka czerwonych gitar jak para nocnych ptaków●
- Pani Nadziejo - Czerwone Gitary●
- czerwone gitary tytuł piosenki...wędrowne gitary. .●
- piosenki wędrowne●
- piosenka Czerwonych Gitar Jak para nocnych ptakow●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Momenty
- WERSOW
-
Nie bój się Świąt
- Jessy Reina
-
Sorry mówią baby (PARODIA Mata - Lloret de Mar)
- LETNI
-
Dzięki Tobie
- Zuza Jabłońska
-
Kiedy idą święta - feat. Justyna Lubas
- RAIDER
-
Sigma Boy (Сигма Бой) - feat. Maria Yankovskaya
- Betsy
-
Kiedy upadnę (prod. Gibbs) - ft. Bonson
- INEE
-
Archangel
- Olly Alexander
-
Dziewczyno z Wysokich Gór (Disco Star | Zwycięzcy 8. edycji)
- Zespół Max
-
Jesteś - feat. Bryszard
- AGBE
Reklama
Tekst piosenki W - Czerwone Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W - Czerwone Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czerwone Gitary.
Komentarze: 0