Czesław Niemen: Zabawa w ciuciubabkę

Tekst piosenki

Czesław Niemen

Teksty: 74 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20
Profil artysty

Tekst piosenki

Czesław Niemen: Zabawa w ciuciubabkę

HEJ,BAW SIĘ RAZEM Z NAMI, HEJ,BAW SIĘ W CIUCIUBABKĘ Z NAMI. HEJ,KTO SIE Z NAMI BAWI, DO CIUCIUBABKI ZAPRASZAMY. WYSTARCZY TYLKO W KRĄG USTAWIĆ SIĘ, CHUSTECZKĘ JEDNĄ MIEĆ. I CIUCIUBABKĘ SZYBKO WYBRAĆ;RAZ,DWA,TRZY, A WYBRAĆ TYLKO MNIE. HEJ,BAW SIĘ RAZEM Z NAMI, HEJ,BAW SIĘ W CIUCIUBABKĘ Z NAMI. HEJ,KTO SIĘ Z NAMI BAWI, DO CIUCIUBABKI ZAPRASZAMY. A KIEDY CIUCIUBABKĘ MAMY JUŻ, NIE WOLNO W MIEJSCU STAĆ. KŁOPOTY I ZMARTWIENIA NA BOK ZŁÓŻ, I ŚMIEJ SIĘ TAK JAK JA HEEEEJ... A KTO DO CIUCIUBABKI NIE MA SIŁ, LUB KOMU CHĘCI BRAK. TO CHOĆBY NAWET CAŁKIEM GŁUCHY BYŁ, NIECH ŚPIEWA TAK JAK JA HEEEEJ... HEJ,BAW SIĘ RAZEM Z NAMI, HEJ,BAW SIĘ W CIUCIUBABKĘ Z NAMI. HEJ,KTO SIĘ Z NAMI BAWI, DO CIUCIUBABKI ZAPRASZAMY.
Autor tekstu: Czesław Niemen
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czesław Niemen: Zabawa w ciuciubabkę

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czesław Niemen: Zabawa w ciuciubabkę

Skomentuj tekst

Czesław Niemen: Zabawa w ciuciubabkę

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • baw sie baw sie z nami nie stoj taj
 • zabawa w ciuciubabkę tekst
 • ciuciubabka niemen tekst
 • baw sie razem z nami niemen
 • czesław niemen zabawa w ciuciubabkę tekst piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zabawa w ciuciubabkę - Czesław Niemen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zabawa w ciuciubabkę - Czesław Niemen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czesław Niemen.