Daab: Przed nami wielka przestrze
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Daab: Przed nami wielka przestrze
Dookoła płaczDookoła płaczDookoła płacz i cigłe narzekaniaPrzestrzeń roi się od barw, ciemnoć w oczach wciż ta samaDosyć rozpaczy, dosyć przekleństwPodniecie wyżej głowy, podniecie w górę ręcePamiętaj nadejdzie czas odkupieniaPamiętaj nadzieja bliska jest spełnieniaRef: Przed nami wielka przestrzeń x2Łoj, joj, joj, łoj, joj, joj, joj, joj x4Dookoła płaczDookoła płaczKiedy pytaj mnie o cel, kiedy pytaj mnie o drogęSkd i dokd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w któr stronęJedno jest pewne - życie nie jest snem, lecz żywym ciałemJedno jest pewne - litoć, współczucie to za małoPamiętaj - nadejdzie czas odkupieniaPamiętaj - nadzieja bliska jest spełnieniaRef:Łoj, joj, joj, łoj, joj, joj, joj, joj x4
Tłumaczenie piosenki
Daab: Przed nami wielka przestrze
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Daab: Przed nami wielka przestrze
-
Serce jak ogie
- Daab
-
W moim ogrodzie
- Daab
-
W zakamarkach naszych dusz
- Daab
-
Wieczny pielgrzym
- Daab
-
Moje paranoje
- Daab
Skomentuj tekst
Daab: Przed nami wielka przestrze
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- daab przed nami wielka przestrzeń tekst●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Gdzie Mikołaj? - Piosenki dla dzieci (Śpiewające Brzdące)
- Paczka Brzdąców
-
ON
- Arka Arka
-
Czas w tobie mija
- Justyna Steczkowska
-
Poznam siebie
- Justyna Steczkowska
-
Nieznany raj
- Justyna Steczkowska
-
Każda fala znajdzie brzeg
- Justyna Steczkowska
-
Proszę Boga
- Verba
-
Szał
- Luiza Kalita
-
Empty Out Your Pockets
- Juice WRLD
-
Wielka woda - ft. Dawid Kwiatkowski
- Maryla Rodowicz
Reklama
Tekst piosenki Przed nami wielka przestrze - Daab, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przed nami wielka przestrze - Daab. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Daab.
Komentarze: 0