Dalida: Eh ben

Tekst piosenki

Brak wideo

Dalida

Teksty: 408 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Dalida: Eh ben

Eh ben! Toi qui te croyais si forte Toi qui semblais si sur de toi Qu'es ce qu'il t'arrive l Eh ben! Voila que soudain tu t'emportes Et tu te vois dj dans ses bras Lui qui n'a pas un regard pour toi Allons oublie le Lui et son rire dans les yeux Lui qui s'amuse avec ton cur Lui et ses airs vainqueur Tu n'y vois donc plus clair Tu n'es donc plus sur terre Je voudrais que tu te rveilles Mais je vois bien que mes conseils Ds qu'ils entrent par une oreille S'en vont par l'autre {Instrumental} Tu n'y vois donc plus clair Tu n'es donc plus sur terre Je voudrais que tu te rveilles Mais je vois bien que mes conseils Ds qu'ils entrent par une oreille S'en vont par l'autre.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dalida: Eh ben

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dalida: Eh ben

Skomentuj tekst

Dalida: Eh ben

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Eh ben - Dalida, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Eh ben - Dalida. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dalida.