Dalida: Elle, lui et l autre

Tekst piosenki

Brak wideo

Dalida

Teksty: 408 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Dalida: Elle, lui et l autre

Nous voil sa bague est mon doigt Et c'est pour toujours qu'elle est l Il m'aime tant et pourtant avant lui Un autre a compt dans ma vie Nous voil ma bague est son doigt Et je sais qu 'elle rie m 'aime pas Mais moi je l 'aime et je veux qu 'elle oublie Qu'un autre est pass dans sa vie Les voil sa bague est son doigt Et je sais qu'elle n'aime que moi Mais aujourd'hui elle n 'est plus qu'une amie Une autre es! entre dans ma vie Oh ! seigneur toi qui sais ce qui ft Fais que le pass ne soit plus Et que celui qui m'offre le bonheur Demain soit seul dans mon cur Le seul, le seul dans mon cur.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dalida: Elle, lui et l autre

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dalida: Elle, lui et l autre

Skomentuj tekst

Dalida: Elle, lui et l autre

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Elle, lui et l autre - Dalida, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Elle, lui et l autre - Dalida. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dalida.