Dean Martin: Just a little bit south of North Carolina

Tekst piosenki

Brak wideo

Dean Martin

Teksty: 473 Tłumaczenia: 1 Wideo: 3

Tekst piosenki

Dean Martin: Just a little bit south of North Carolina

Just a little bit south of North Carolina That's where I long to be In a little brown shack in South Carolina Someone waits for me In each letter she says that the weather is fine and the folks are feeling great That the garden looks grand and the red rose vine is clinging to the gate Just a little bit south of North Carolina That's where my thoughts all stray To the one I love best in South Carolina I'm going back some day I can hardly wait to see the face of the one I like Just a little bit south of North Carolina I'll find paradise Just a little bit south of North Carolina That's where my thoughts all stray To the one I love best in South Carolina I'm going back some day I can hardly wait to see the face of the one I like Just a little bit south of North Carolina I'll find paradise
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dean Martin: Just a little bit south of North Carolina

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dean Martin: Just a little bit south of North Carolina

Skomentuj tekst

Dean Martin: Just a little bit south of North Carolina

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Just a little bit south of North Carolina - Dean Martin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Just a little bit south of North Carolina - Dean Martin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dean Martin.