Deborah Cox: Never gonna break my heart again

Tekst piosenki

Brak wideo

Deborah Cox

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Deborah Cox: Never gonna break my heart again

You never Knew how much you hurt me, baby You never Cared how much I cried Baby, I gave my heart to you You just walked away Now you've come back And now you wanna stay But you're... (Chorus) Never gonna make me cry again, again And you're Never gonna break my heart again Like you did then No, you're never gonna make me cry No, you're never gonna break my heart again What made you Think that I'd forgive you, baby (What made you) What made you Think that I'd forget? Thought you could walk back in my world But I've closed the door Can't let you in Baby, anymore And you're... (Chorus) You've had your last One more chance There's no more for you, baby So don't knock on my door You're not welcome no more And you're... (Chorus 2x) I've closed the door You're not welcome anymore I've closed the door You're not welcome anymore...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Deborah Cox: Never gonna break my heart again

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Deborah Cox: Never gonna break my heart again

Skomentuj tekst

Deborah Cox: Never gonna break my heart again

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Deborah cox:never gonna break my heart again

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Never gonna break my heart again - Deborah Cox, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Never gonna break my heart again - Deborah Cox. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Deborah Cox.