Deborah Cox: Nobody cares

Tekst piosenki

Brak wideo

Deborah Cox

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Deborah Cox: Nobody cares

Ohh, ohh, mmm, ohhHome is a place where Im at peaceA paradise safe and so serene...yeahA wonder I love so muchSuch a rich foundationTo a land of hate and violenceWhere did we go wrong?Im caught in a war of identityThat threatens to hurt my familyIt seems so cold when nobody caresBut now I knowPlease wont you show some empathyCause if you dont help someone in needNobody caresNa na na na na na naNa na na na na na naNa na na na na na na na na na naOoohhSee us the same not differentlyWhy would you be afraid of me?Oh yeahCause fear and hate held insideEncourages this genocideYou cant kill the spirit of lifeIt never dies!OoohhIm caught in a war of identityThat threatens to hurt my familyIt seems so cold when nobody caresBut now I knowPlease wont you show some empathyCause if you dont help someone in needNobody caresNa na na na na na naNa na na na na na naNa na na na na na na na na na naNa na na na na na naNa na na na na na naNa na na na na na na na na na naWhere did we go wrong?Im caught in a war of identityThat threatens to hurt my familyIt seems so cold when nobody caresBut now I knowPlease wont you show some empathyCause if you dont help someone in needNobody caresOhhhIm caught in a war of identityThat threatens to hurt my familyIt seems so cold when nobody caresBut now I knowPlease wont you show some empathyCause if you dont help someone in needNobody caresNobody caresNobody cares
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Deborah Cox: Nobody cares

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Deborah Cox: Nobody cares

Skomentuj tekst

Deborah Cox: Nobody cares

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nobody cares tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nobody cares - Deborah Cox, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nobody cares - Deborah Cox. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Deborah Cox.