Deborah Cox: The morning after

Tekst piosenki

Brak wideo

Deborah Cox

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Deborah Cox: The morning after

Hush, don't say a word Cause I already know what you're thinking, yeah Things just got more complicated But we can't fake it This is real, so let's just go with it [Chorus:] We became more than just friends Where do we go from here After the morning after I let you in What's the next move to make The morning after Hush, don't say a word I can't even explain what I'm feeling Feeling, lying next to you Ooh feels so good Don't let the words ruin the moment Please don't say nothing I know you might feel guilty babe Don't let the mind do the speaking Just let the heart do the leading Cause we gave each other what we both wanted Look what we've started [Chorus] Baby I can't help but see it You gave me what I needed There's no way that I can deny I love you so The longer that I'm with you The more I see that I need you Let's take what we have and make it last Forever more [Chorus x 2]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Deborah Cox: The morning after

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Deborah Cox: The morning after

Skomentuj tekst

Deborah Cox: The morning after

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki The morning after - Deborah Cox, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The morning after - Deborah Cox. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Deborah Cox.