DJ Decks: To dla mnie wa

Tekst piosenki

Brak wideo

DJ Decks

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

DJ Decks: To dla mnie wa

Ważne że wiesz co od życia chceszmów i bierz - bo to ważnetak jak czyny odważneich konsekwencje ważneżeby z nich lekcje czerpaćwarto chwilę poczekać - chłopakuo kondycje dbać, żeby nie bać się ruszyć do kontratakubyć uczynnym, niezależnym, w świecie niebezpiecznymgdzie zło ma tysiące obliczco ma największą wartość - sam oblicz całośćstawiam nie na ilość, tylko na jakośćJakoś tak szybko minęły nami oddalają się te chwilepamiętasz jak staliśmy na boiskach tylekilku już nie ma wśród nas dziś choć taknie ważne ile - ważne jakpamiętam o koleżkachna zawsze ZIP skład, Molesta, Hemporaz również kilka inny gębja wiedziałem że tak będziesłyszysz tę nutę tutaj?ten czas jest dla mnie ważny - więc posłuchaj!pozdrawiam tych którzy musieli odejść na pewno wrócąi razem z nami zanucą...Ważne żeby wyciągać wnioski własnemieć własną jazdęnie powtarzać błędu pasmemkolejnych błędów, choć to nie łatwemam kilka ważnych patentów (tak jak ja menciu)Ważne jest tempo,żeby się w nim mieścićpowaga nawijki i zawarte w niej treściważne dla mnie - kiedy gram pierwsze skrzypcemoja dziedzina - dla mnie najważniejszatak jak moja rodzina - ZIP, WWOważny poziom, ważne że nie mówię do byle kogo "ziom"jak ważne dla katolików święte relikwiekto nie wierzy - niechaj zniknieważne żeby było po naszej myśliJędker - realista, ważne że słuchasz moich myśli...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

DJ Decks: To dla mnie wa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

DJ Decks: To dla mnie wa

Skomentuj tekst

DJ Decks: To dla mnie wa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To dla mnie wa - DJ Decks, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To dla mnie wa - DJ Decks. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - DJ Decks.