Dka: Widz

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 102 Tłumaczenia: 0 Wideo: 39

Tekst piosenki

Dka: Widz

Kiedy wszystkich nagle sen ten ogarnie? Kogo będziesz się liczył o zdanie? Co by było, gdyby świat był pusty? Co by było, gdyby diabeł nie kusił? Jak by to było, gdyby Nietzsche miał rację? Ilu z nas miało by satysfakcję? Żeby popełnić błąd, cofnąć się w czasie Walczyć odważnie to chyba jest patent Kto by mi pomógł, jakbym upadł nagle? Kto by zwinął za mną te żagle? Ile ludzi podniosłoby rękę Że znało mnie i, że znało takich setkę? Jeszcze wetknę w twą głowę parę przesłań Wiem, że stanie się to zanim złamiesz mnie jak bletkę Jak marionetkę chciałbyś mnie trzymać 100, 1000 myśli moich cię zatrzyma Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Co by było, gdyby ludzie byli gorsi? Gdyby swoje życie hodowali w złości? Świat runął by trupem w sekundzie Choć teraz jeszcze z nadzieją nucę Jak by tak żyło się wiecznie? Ilu z nas modliłoby się o śmierć? Jakoś tak myślę, że byłyby rzesze Bo co za dużo to nie zdrowo przecież Ile z nas wierzy w koniec świata? Ilu z nas to obojętnie lata? Jaka to data? dzisiaj czy jutro? Dzisiaj jest cicho, jutro będzie smutno Każdy dzień przecież jest taki sam Pytam was, pytając gram Słuchaj, masz szansę? ja mam Nie oddam, nigdy nie oddam wam Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Widz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Widz

Skomentuj tekst

Dka: Widz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Widz - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Widz - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.