Dka: Widz

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 108 Tłumaczenia: 0 Wideo: 45

Tekst piosenki

Dka: Widz

Kiedy wszystkich nagle sen ten ogarnie? Kogo będziesz się liczył o zdanie? Co by było, gdyby świat był pusty? Co by było, gdyby diabeł nie kusił? Jak by to było, gdyby Nietzsche miał rację? Ilu z nas miało by satysfakcję? Żeby popełnić błąd, cofnąć się w czasie Walczyć odważnie to chyba jest patent Kto by mi pomógł, jakbym upadł nagle? Kto by zwinął za mną te żagle? Ile ludzi podniosłoby rękę Że znało mnie i, że znało takich setkę? Jeszcze wetknę w twą głowę parę przesłań Wiem, że stanie się to zanim złamiesz mnie jak bletkę Jak marionetkę chciałbyś mnie trzymać 100, 1000 myśli moich cię zatrzyma Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Co by było, gdyby ludzie byli gorsi? Gdyby swoje życie hodowali w złości? Świat runął by trupem w sekundzie Choć teraz jeszcze z nadzieją nucę Jak by tak żyło się wiecznie? Ilu z nas modliłoby się o śmierć? Jakoś tak myślę, że byłyby rzesze Bo co za dużo to nie zdrowo przecież Ile z nas wierzy w koniec świata? Ilu z nas to obojętnie lata? Jaka to data? dzisiaj czy jutro? Dzisiaj jest cicho, jutro będzie smutno Każdy dzień przecież jest taki sam Pytam was, pytając gram Słuchaj, masz szansę? ja mam Nie oddam, nigdy nie oddam wam Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to Tylko, tylko widzę to
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: Widz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: Widz

Skomentuj tekst

Dka: Widz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Widz - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Widz - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.