donGuralesko: Go Pozna

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 76

Tekst piosenki

donGuralesko: Go Pozna

To DGE ha! To DGE tak! La, la, la, la, la....Go Poznań go, go Poznań go,Go Poznań go, go Poznań go,Go Poznań go, go Poznań go na końcu świata nawet poznasz to,Tych rozwiązań moc,Tych zobowiązań stos,Sypie los ślepy,Jedzie płyta pod sklepy.Liczą się konkretyJak u kobiety duże uda,Nie wątpię czy mi się udaW ogóle, jak umrę w butach,Kiedyś zrobię ostatni dwutakt i tak,Nie odejdę przecież kurwa tak jak chutas i han.Życia bilans to pół na pół,Z bonga buch na dwóchI tylko mrok i duch,Bezimiennie to jak chłód i mrok we mnie,Ten puls we mnie,Co pulsuje niezmiennie, co pulsuje niezmiennieGo Poznań go, go Poznań go,Go Poznań go, go Poznań go,To silniejsze niż złośćI to jest najważniejsze bo,Każdego dnia wybieram mniejsze zło,Choć dzisiejsze tłoJest trochę inne niż toCałkiem na początku,Może nie całkiem w porządku.Wiele wątków z biegiem lat w chuj się gmatwa,Życia pułapka to jak ucieczka z Alcatraz.Wiało sezonowo, zielono wiało,Wiało na biało,Fragmenty układanki poskładam w całość.Choć bywało, że chciałeś się ustrzecOdbicia w lustrze,Bywało różnieLecz dobry duch strzegł (mnie zawsze)Dziś piszę dedykację dla całej kliki,Wierny pacjent ślepych losów kliniki x3Go Poznań go, go Poznań go,Go Poznań go, go Poznań go,Stąd wyrastam GRU, Pią Pią rejony,Ludzi tabuny złapane w iluzji szpony,Te mikrofonyTo bramy do innego świata,Tak gramy, a brat wspiera brata,A blaka blakaLecą lata,Szacunek to moja wypłata,Znają ten flow wśród miejskich watah,I puszczają to na chatach,Na fyrtlach i w samochodach.Wszystko co mam to te słowa,To moja droga.Moja w tym głowa,Żeby zdać ten test,Nawet nieznaczny gest,Się liczy,A ty zacznij na siebie liczyć,Żyjąc w moralnej dziczy,Trzeba w siebie wierzyć i się wyćwiczyć.A no bo to ten polski styl bycia,Miejski tryb życia,Nie mam nic do utracenia, trochę mam do ukrycia.Na głowach du ragi,Na nogach baggy,W kiejdach dragi,I długie w chuj balangi.Kumple w Anglii,Kumple w Reichu,Życie nagli,Wyjechali szukać wiatru dla żagli.Robi wałki paru innych co zostało tutaj,Jedni zmądrzeli, inni palą głupa,Jedni walą z buta, inni jeżdżą furami,Jedni żyją sami,Inni parami, (sami)Inni ciężko pracują na swój pieniądz,I wiesz, co miesiącMają legalny cash z tego.Wiesz dlaczego? (DGE ha!)Przyszedłem tutaj z kolegą. (Go Poznań!)Go Poznań go, go Poznań go!Go Poznań , go Poznań. x4Wiesz co to jest ? Ze specjalną dedykacją dal mojego miasta i dla wszystkich moich ludzi rozsianych po całym globie.DGE, El Polako,Powinien żyć jako tako.Jedna miłość.Każdemu z was,Każdemu z was życzę żeby mu się udało! Bree!To DGE ha!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Go Pozna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Go Pozna

Skomentuj tekst

donGuralesko: Go Pozna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gural wiesz dlaczego przyszedłem tutaj z kolegą
 • go poznań donguralesko tekst
 • go poznan tekst
 • los sypie nam pod nogi teksty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Go Pozna - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Go Pozna - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.