donGuralesko: Go Pozna

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 74

Tekst piosenki

donGuralesko: Go Pozna

To DGE ha! To DGE tak! La, la, la, la, la....Go Poznań go, go Poznań go,Go Poznań go, go Poznań go,Go Poznań go, go Poznań go na końcu świata nawet poznasz to,Tych rozwiązań moc,Tych zobowiązań stos,Sypie los ślepy,Jedzie płyta pod sklepy.Liczą się konkretyJak u kobiety duże uda,Nie wątpię czy mi się udaW ogóle, jak umrę w butach,Kiedyś zrobię ostatni dwutakt i tak,Nie odejdę przecież kurwa tak jak chutas i han.Życia bilans to pół na pół,Z bonga buch na dwóchI tylko mrok i duch,Bezimiennie to jak chłód i mrok we mnie,Ten puls we mnie,Co pulsuje niezmiennie, co pulsuje niezmiennieGo Poznań go, go Poznań go,Go Poznań go, go Poznań go,To silniejsze niż złośćI to jest najważniejsze bo,Każdego dnia wybieram mniejsze zło,Choć dzisiejsze tłoJest trochę inne niż toCałkiem na początku,Może nie całkiem w porządku.Wiele wątków z biegiem lat w chuj się gmatwa,Życia pułapka to jak ucieczka z Alcatraz.Wiało sezonowo, zielono wiało,Wiało na biało,Fragmenty układanki poskładam w całość.Choć bywało, że chciałeś się ustrzecOdbicia w lustrze,Bywało różnieLecz dobry duch strzegł (mnie zawsze)Dziś piszę dedykację dla całej kliki,Wierny pacjent ślepych losów kliniki x3Go Poznań go, go Poznań go,Go Poznań go, go Poznań go,Stąd wyrastam GRU, Pią Pią rejony,Ludzi tabuny złapane w iluzji szpony,Te mikrofonyTo bramy do innego świata,Tak gramy, a brat wspiera brata,A blaka blakaLecą lata,Szacunek to moja wypłata,Znają ten flow wśród miejskich watah,I puszczają to na chatach,Na fyrtlach i w samochodach.Wszystko co mam to te słowa,To moja droga.Moja w tym głowa,Żeby zdać ten test,Nawet nieznaczny gest,Się liczy,A ty zacznij na siebie liczyć,Żyjąc w moralnej dziczy,Trzeba w siebie wierzyć i się wyćwiczyć.A no bo to ten polski styl bycia,Miejski tryb życia,Nie mam nic do utracenia, trochę mam do ukrycia.Na głowach du ragi,Na nogach baggy,W kiejdach dragi,I długie w chuj balangi.Kumple w Anglii,Kumple w Reichu,Życie nagli,Wyjechali szukać wiatru dla żagli.Robi wałki paru innych co zostało tutaj,Jedni zmądrzeli, inni palą głupa,Jedni walą z buta, inni jeżdżą furami,Jedni żyją sami,Inni parami, (sami)Inni ciężko pracują na swój pieniądz,I wiesz, co miesiącMają legalny cash z tego.Wiesz dlaczego? (DGE ha!)Przyszedłem tutaj z kolegą. (Go Poznań!)Go Poznań go, go Poznań go!Go Poznań , go Poznań. x4Wiesz co to jest ? Ze specjalną dedykacją dal mojego miasta i dla wszystkich moich ludzi rozsianych po całym globie.DGE, El Polako,Powinien żyć jako tako.Jedna miłość.Każdemu z was,Każdemu z was życzę żeby mu się udało! Bree!To DGE ha!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Go Pozna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Go Pozna

Skomentuj tekst

donGuralesko: Go Pozna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gural wiesz dlaczego przyszedłem tutaj z kolegą
 • go poznań donguralesko tekst
 • go poznan tekst
 • los sypie nam pod nogi teksty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Go Pozna - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Go Pozna - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.