donGuralesko: Podobno

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 140 Tłumaczenia: 0 Wideo: 71

Tekst piosenki

donGuralesko: Podobno

E joł podobno, e joł podobno. A słyszałem, a mówi się e joł podobno, A chodzą słuchy hehehe, podobno, podobno. Joł, o tyle o ile podobno. Joł podobno, Podobno to, podobno tamto, sprawdź to, sprawdź to jaaał. Siema Ci mówi Gural z PDG ferajny Podobno mam niezłe rymy i panczlajny, Dodajmy, że flow mam fajny choć podobno Czasem zbyt jednostajny. Podobno, Podobno jeżdżę wielkim mercedesem A wyroki śmierci wydaję smsem I mam tak napchaną kiesę jakbym był banku prezesem I na złocie jem obiad a na platynie jem deser, Podobno mam czarny neseser jestem intubiesem I kuma to każdy rap koneser, Ja wciąż nie biegnę i desse, I mam więcej wiks niż z archiwum X, Jak jaja Brinks ja gadam jak nakręcony, Jak piramidy sfinks to jest w tło wtopiony. Podobno w moich tekstach nie chodzi o nic Podobno uwielbiam don Korleonich I podobno rozpierdalam superstylem Jak zawał plus zator plus udar plus wylew I gibam się na scenie jakbym był gorylem Choć powinienem być poważny jak Czut Mogile Mam rymów tyle to a tyle o tyle o ile, Zamilkłeś, przez chwile nerwowo poprawiłeś bryle, Chyba skumałeś kto tutaj jest debilem? Mówię zbyt zawile? Podobno ej joł, joł podobno, Podobno aha sprawdź to gówno Podobno(joł, joł) podobno o tyle, o ile, O tyle, o ile ej joł, joł podobno , O tyle, o ile aha joł podobno O tyle, o ile aha joł podobno O tyle, o ile ej joł, joł podobno , O tyle, o ile aha joł podobno O tyle, o ile ej joł joł podobno O tyle, o ile aha joł podobno, O tyle o ile ej joł, joł podobno. Sprawdź to: Podobno PDG to moje godło Zaparowane okno lubię dużo i mocno I podobno gadkę mam ogromną, okropną, Niewiarygodną tak na okrągło na wolno jadę, Podobno robię to czego nie wolno i nie wypada, Nadal gadam bragga, tnę jak szpada dla Ciebie wada Dla mnie zaleta myślisz patrzy na mnie twoja kobieta moja wedeta Dla moich wrogów to zły omen jak kometa Trzymasz moją stronę ja z mikrofonem, Tnę tak pełna peta, dbam o detal, Wybuchowy jak metan, ostry jak heavymetal Z techniką z nikąd jak zamachy ETA, Z kilką wróg to decha, ja na bezdechach O tyle, o ile aha joł podobno O tyle, o ile, ej joł, joł, podobno O tyle, o ile aha joł podobno O tyle, o ile ej joł, joł, podobno O tyle, o ile aha joł podobno O tyle, o ile ej joł, joł, podobno O tyle, o ile aha joł podobno O tyle, o ile ej joł, joł, joł, joł... Graba Panowie i panie, panowie i panie, Panowie i panie rapowanie to kultury propagowanie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Podobno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Podobno

Skomentuj tekst

donGuralesko: Podobno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Lugia Kartky
  „ja chciałem tylko wybrać mądrze i znowu chowam głowę pod kapturem idę z nią za rękę słyszę: Idzie damski bokser a kur* pływały w luksusie i pozorach kiedy ja chowałem głowę znów pod pościel i”
 • Detergent KOSA
  „toksyczne postacie które mijam i ja i toksyczne relacje których nie chcemy znać brudne ulice brudne myśli i ja może chociaż przyśni mi się w jej włosach kwiat kur* mać znowu wiruje świat nik”
 • Głośniej Rafał Brzozowski
  „A może dziś jest tak, że miłość nie ma czasu trwać Szybko nudzi się i szuka ciągle nowych nas Stworzona by mieć, Stworzona by biec Donikąd, Znikąd Gdy już kogoś ma, to dzieli na dwa I znika,”
 • Coloratura Coldplay
  „Coloratura We fell in through the clouds And everyone before us Is there welcoming us now It’s the ened of death and doubt And loneliness is out Coloratura The place we dreamed about The m”
 • DO RANA (NA NA) Zui
  „DO RANA (NA NA) NA NA, NA NA, NA NA żadna nie była tego warta dziś mówisz o nich tylko w żartach myślą ze mogą mi cie zabrać nie, nie, nie on sie nie urodził wczoraj znał twe intencje we ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • aha aha joł joł
 • ja robie beng aha co to za piosenka
 • czuje beng aha słowa piosenki
 • robie to czego nie wolno dge
 • donguralesko podobno

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Podobno - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Podobno - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.