donGuralesko: Wiesz jak jest

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 74

Tekst piosenki

donGuralesko: Wiesz jak jest

Chcesz stawiać szereg pustych dat Ja siedem tłustych lat mam przed sobą Kroczę PDG drogą Pogoń za peklem pierdolę, wolę tempo własne PDGyo znowu nad miastem To jasne jak słońce Jak u Fokusa powierzchnie tnące Proste, na mikrofonie rządzę Są z tego jakieś pieniądze I co z tego że mam kiedy gram koncert? Nie bądź głupi, Każdy lubi tłuste sztuki Każdy lubi bitu puki, Każdy lubi boogie-woogie Hity jeden za drugim Dzisiejszy wieczór może być w chuj długi. Nie wiem co mi pisane, Wiem że mam gadane Jak upadne to wstane, mają przejebane wacki Jak Gural robi rap tracki, chodzą po stole suwaki Pełna wixa ja Kawasaki. REF: To ten styl, ten flow, to ten rap, ten bit, To ten typ tu jest Guralesko To dla ulic, klubów, rym dla hip-hop ludu PDG łubu-dubu, wiesz jak jest yo? Licz się ze słowami ciulu, Mówi Gural z plemienia królów Choć nie mam szafy garniturów. To dla ludu, to chłód lodu, słów exodus Szczery do bólu, szczerze do przodu. Czytałeś kiedyś Franza Kafkę? Przypalam trawkę Podbijam stawkę Opuszczam osiedlową ławkę Zwiększam adrenaliny dawkę, nabieram tempa Pizgam rymy niczym orędzie Glempa Krzyczę, krzyczę bracia zrzucajcie pęta Jak Wal-E. Dobrze wiem gdzie jest pointa. Ciesz się tym co masz, patrz w twarz W odbicie w lustrze, moje rymy są coraz tłustsze Gural i kuzyni, niż Whoodini mam więcej sztuczek Hip hop kluczem tak się uczę. REF: To ten styl, ten flow, to ten rap, ten bit, To ten typ tu jest Guralesko To dla ulic, klubów, rym dla hip-hop ludu PDG łubu-dubu, wiesz jak jest yo? Wybija północ, Gural robi rumor Gural sunie z dumą, no bo Gurale tak lubią (???) Tańcz głupia tańcz, walc, chcesz to walcz Rzucam... kolejny pancz, słabych mcz zjadam na lunch Strzelam do tarcz, chcesz to marszcz czoło Yo ty pało, pierdoło, ciągle ci mało Parę słów o tym że gadam do bitu O tym że nie żenie kitów, ja i kilku zawodników BIT klepie BAS telepie RYM kleje Buja dekiel, tutaj każdy chce mieć lepiej Więc każdy chce mieć pekiel, tu każdy chapie Tu rap lekiem, tu każdy chce być rap człowiekiem Każdy chce pić nektar, każdy chce być selecta Na widoku, sens z boku, jak sekta, daj spokój... REF: Ja rozpierdalam gadką, jak to? Tak to hula Stanton Traktor, to rapredaktor Robię tak to. Jak reaktor w Czarnobylu Zakażam skurwysynów chmurą stylu.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Wiesz jak jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Wiesz jak jest

Skomentuj tekst

donGuralesko: Wiesz jak jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Ej stop! Alicja Szemplińska
  „TO miał być dobry rok Na wielką wodę skok Przez palce uciekł, choć Ja miałam być już daleko stad Z głośnika mówi ktoś Kolejny odwołany lot Podręczny bagaż trosk Wystarczy już, zostawię go Co”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Bezsensownie (feat. Przyłu) Zalia
  „Już siły brak przez palce leci czas natrętny zimny żal do ciebie zbyt dużo barw a w sercu czaka pan i pełno dobrych gwiazd jaśnieje Podnoszę wzrok Bo po co zwlekać Dawno zamknęłam tamten eta”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gural po pustej ciszy
 • gural dla ulic tekst
 • bitow boogie woogie bity jeden za drugim mam kiedy gram koncert
 • to dla ulic... don guralesko
 • dla ulic gural

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiesz jak jest - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiesz jak jest - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.