donGuralesko: Cisza

Tekst piosenki

Brak wideo

donGuralesko

Teksty: 143 Tłumaczenia: 0 Wideo: 74

Tekst piosenki

donGuralesko: Cisza

Nikt o tym nie słyszał Bo nikt o tym nie mówił To ta cisza która krąży wśród ludzi Nikt o niej nie mówił Więc nikt o niej nie słyszał Przez cały czas ze mną cisza Nikt o niej nie słyszał Nikt o niej nie mówił To ta cisza która czas gubić lubi Nikt o niej nie mówił Więc nikt o niej nie słyszał Przez cały czas ze mną cisza Drapieżne chmury nad miastem wiszą A ja siedzę tutaj sam otoczony ciszą W gazetach o mnie piszą że jestem rapiszon A ja dalej siedzę otoczony tą samą ciszą A co ci rządzący chcą przysiąc znów? Ci rządzeni co chcą usłyszą znów Niech się kiszą niech małpują jak małpiszon Niech przeliczą swój kolejny tysiąc A ja otoczony ciszą dziś cisza moją niszą Ona nie czeka aż marzenia się ziszczą Na nic nie liczę tylko siedzę i milczę A wokół mnie ludzkie spojrzenia wilcze Nikt o tym nie słyszał Bo nikt o tym nie mówił To ta cisza która krąży wśród ludzi Nikt o niej nie mówił Więc nikt o niej nie słyszał Przez cały czas ze mną cisza Nikt o niej nie słyszał Nikt o niej nie mówił To ta cisza która czas gubić lubi Nikt o niej nie mówił Więc nikt o niej nie słyszał Przez cały czas ze mną cisza Siedzę otoczony ciszą jak Robinson Crusoe Za oknem obraz z kliszą Poznań miejskie zoo O i o co tutaj kaman? Jestem mikrofonu szaman Życie tutaj to komediodramat Dobra i zła karma czasem cicza Czasem huk jak z armat nieruchoma klisza Jadę na luzie choć czasem trudno zrozumieć Choć wokół ludzie stoję sam samotny w tłumie Gdzie tłoczne ulice ja zgiełku nie słyszę Choć tłum idzie stoję słyszę ciszę Słyszę ciszę choć ciśnie świat pełen ciśnień Od początku aż po dziś dzień Od początku aż po dziś dzień Od początku aż po dziś dzień Nikt o tym nie słyszał Bo nikt o tym nie mówił To ta cisza która krąży wśród ludzi Nikt o niej nie mówił Więc nikt o niej nie słyszał Przez cały czas ze mną cisza Nikt o niej nie słyszał Bo nikt o niej nie mówił O tej ciszy która czas gubić lubi Nikt o niej nie mówił Więc nikt o niej nie słyszał Przez cały czas ze mną cisza Nikt o niej nie mówił Więc nikt o niej nie słyszał Przez cały czas ze mną cisza [x2] Siedzę otoczony ciszą jak Robinson Crusoe Za oknem obraz z kliszą Poznań miejskie zoo O i o co tutaj kaman? Jestem mikrofonu szaman Życie tutaj to komediodramat
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

donGuralesko: Cisza

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

donGuralesko: Cisza

Skomentuj tekst

donGuralesko: Cisza

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • donguralesko cisza tekst
 • donguralesko cisza
 • cisza donguralesko tekst
 • dge cisza tekst
 • donguralesko cisza tekst piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cisza - donGuralesko, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cisza - donGuralesko. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - donGuralesko.