Dr. Alban: What do i do

Tekst piosenki

Brak wideo

Dr. Alban

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Dr. Alban: What do i do

What do I do about love What do I do when I'm thinking of you What do I do about love, What do I do when I'm thinking of your love... Hold tight hold tight its a beautiful thing Hold tight love is a beautiful thing Dr alban from the wonderland come and tell about the love in the atmosphere Its 100% never 0%,100% never 0%, Come make love come, come make love stay Sweetness oh Lord in a divotion my love your love In a dą african style my desires good looking girl With intelligence good behavior keep rocking and singing Good looking girl (What shall we do about love what shall we do about love) Nine months later say she get pregnate She pregnant she pregnant (me do that) Say she chiki,chicky,chicky,chick Me say her backside like pillow Even her lips taste like honey Hold tight coz love is a beatiful thing Hold tight what to do when the night time come Its 100% never 0% (What shall we do about love what shall we do about love ) Hold tight Chiki, chiki, chiki, chiki Hold tight Love is a beautiful thing Hold tight chiki, chiki, chiki, chiki love is a Beautiful thing hold tight What do I do about love what do I do about love What do I do do about love what do I do when I'm thinking of you What do I do about love what do I do when I'm thinking of you What do I do when I'm thinking of your love to fade
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dr. Alban: What do i do

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dr. Alban: What do i do

Skomentuj tekst

Dr. Alban: What do i do

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BD GRAŁ Dwa Sławy
  „Chudy chłopak, stoję sam na ulicy Wisi na mnie biały tanktok Wcale nie musze dużo ćwiczyć a będę dojebany jak kangur rapowali że życie to plaża, ale jakoś ich nie widzę w cabrio ujebali ręczniki ”
 • Piła (ft. Blaga) Deys
  „Motorowa piła, Blaga Blady, No i blant Od nóżki do nóżki Klepa cały Hasha Gang Motorowy terror Ziom odpalaj chainsaw Halo moto, co idioto? Piłujemy świat! Motorowa piła, Blaga Blady, No i bla”
 • Niewidzialny Gibbs
  „Na celowniku byłem już od dziecka Lecz nigdy nic na pokaz Nadal jestem nie do zdjęcia Gdy przyjdzie na mnie pora zagram ci ostatni hejnał Więc krzyczcie teraz: hejnał! Póki ten ogień w sercach ”
 • Bravo (ADI BRAVO) Adi Nowak
  „Mama miała cinquecento Szyliśmy nicią cienką przeszliśmy liczną mękę przyszedłem być legendą słodka przyszło gorzka przeszło słodka przyszłość gorzka przeszłość słodka przyszło gorzka prze”
 • Tato (piosenka w hołdzie dla ojca) Krzysztof Krawczyk Jr.
  „Rozłączył nas los, mój drogi kochany tato Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs Tak Ciebie mi brak, tęsknię za Tobą tato Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam A mogło tato piękniej być, za”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • what do i do about love. pregnant alban tekst
 • dr alban love is a beautiful thing

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki What do i do - Dr. Alban, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu What do i do - Dr. Alban. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dr. Alban.