Dudek P56: CO BYŁO TO BYŁO (FEAT. ELSHIWO)

Tekst piosenki

Dudek P56

Teksty: 118 Tłumaczenia: 0 Wideo: 110
Profil artysty

Tekst piosenki

Dudek P56: CO BYŁO TO BYŁO (FEAT. ELSHIWO)

CO BYŁO TO BYŁO
nie wracam do tego więcej
CO BYŁO TO BYŁO
nie wracam do tego więcej
CO BYŁO TO BYŁO
nie wracam do tego więcej

wewnątrz ciebie smutek
odrzucone kłamstwo
jedne chleb dla wielu
trzeba go podzielić
nauczmy sie żyć tu od nowa
masz to - promyk nadziei

czas leci, ucieka to życie w pogoni
za tym co tam trzeba
jednemu to chociaż
a drugi ponadto
zważ na to ziomek
że warzy sie przetarg


Autor tekstu: DUDEK P56
Data dodania: 2020-11-22
Tekst dodał: szotgan

Tłumaczenie piosenki

Dudek P56: CO BYŁO TO BYŁO (FEAT. ELSHIWO)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dudek P56: CO BYŁO TO BYŁO (FEAT. ELSHIWO)

Skomentuj tekst

Dudek P56: CO BYŁO TO BYŁO (FEAT. ELSHIWO)

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (24 listopada 2020, 12:24)
Re: Dudek P56 - CO BYŁO TO BYŁO (FEAT. ELSHIWO)
CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej W pewności gdy smutek, odrzucone kłamstwo, jeden chleb dla wielu - trzeba go podzielić. Nauczmy się żyć tu, to od nowa masz to, w sobie odnajdź szybko, promyk swej nadziei. Czas leci - ucieka, to życie w pogoni, za tym co tam ludziom potrzeba. Jednemu to chociaż a drugi ponadto, Ty zważ na to ziomek, że waży się przetarg. Że gleba jest blisko i słońce tak samo, zależy jak podejdziesz sam tu do sprawy. Układanka życia jest często zagadką i nie pójdziesz dalej, jak nie wejdzie w nawyk. Że można się potknąć - nie można zatrzymać, że trzeba iść dalej - nie zawsze wygrywasz. Że w każdym z Nas potencjał - trzeba go zbudzić, uświadom to sobie, to siła - zaczynasz! CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej Gdy łzy masz na twarzy, gdy coś się pierdoli, gdy wkurwia Cię wszystko a nie chcesz przesolić. Czy nikt nie rozumie, że człowiek coś umie, potrafi, i chce tym wyrazić, że boli. Masz wnętrze, które się nie często uśmiecha, Ten widzi kto czuje - kto czuje rozumie. Wyobraź se ziomek, że przed Tobą przepaść I przeskoczyć musisz, i wiesz, że tak umiesz. Potrafisz, więc robisz to, wiesz co jest w środku. Wnętrze człowieka co drzemie w zarodku, Co w każdym z Was jest - oczywistość. Czuje jak możesz to dostrzec, gdy nic nie rozumiesz. Gdy dusza odczuje, ukoi ją spokój. Moment na myśli, moment na myśli. Me wnętrze, co słychać? Chce antidotum. I nie wpierdalać w me uczucia korzyści! CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej CO BYŁO TO BYŁO nie wracam do tego więcej

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki CO BYŁO TO BYŁO (FEAT. ELSHIWO) - Dudek P56, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu CO BYŁO TO BYŁO (FEAT. ELSHIWO) - Dudek P56. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dudek P56.