East West Rockers: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

East West Rockers

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

East West Rockers: Wi

Teraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xAj wszystkie dziewczyny są już na miejscu,Wszyscy żołnierze są już na miejscu,Nie stój pod ścianą lepiej dopomóż szczęściu,Popatrz na królewny, które kręcą się przy wejściu.Popatrz na to jak one tańczą do muzyki,Ja słyszę ich śmiech, ja słyszę ich krzyki,Kiedy zapodaję na mikrofonie tricki,Osiągam najlepsze wyniki więc!Teraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xPrzekraczam próg, próg (...)Pięknych kobiet tłum tłum, czeka właśnie na mnieSą tu moi ludzie i najlepsza shhh, jak zawszePokaż mi drogę na backstage.Rozgrzejmy parkiet do czerwonościZnasz naszą markę? nie ma litościKiedy na miejscu Grizzlee zawija wtedy jest dużo gościPolski (...) nie salon pięknościTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xPodaj mi Riddim, podaj mi (...)Podaj mi (...)Rikki Mike, Rikki Mike wyrywam, przerywam, nawijam, teraz jakSelekta Riddim i skacze cały krajJak East West Rockers ekipa mówi tobie poczuj (HU!)Rpapapapa szkacze bez pigułek mam luzcicho zalecam teraz taniec giallTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xBUM! Ty popatrz na tych którzy tak jak jaBUM! Mają w sobie tyle ogniaBUM! Żywy ogień na tej ziemi trwaGdyby nie on to była by planeta zła łołBUM! Gdyby nie on to nie bylo by nasBUM! Gdyby nie on zatrzymał by się czasBUM! Gdyby nie on ja powiem jeszcze razZe gdyby nie on a gdyby nie on a gdyby nie onnie nie nie nie nie nieTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

East West Rockers: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

East West Rockers: Wi

Skomentuj tekst

East West Rockers: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - East West Rockers, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - East West Rockers. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - East West Rockers.