East West Rockers: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

East West Rockers

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

East West Rockers: Wi

Teraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xAj wszystkie dziewczyny są już na miejscu,Wszyscy żołnierze są już na miejscu,Nie stój pod ścianą lepiej dopomóż szczęściu,Popatrz na królewny, które kręcą się przy wejściu.Popatrz na to jak one tańczą do muzyki,Ja słyszę ich śmiech, ja słyszę ich krzyki,Kiedy zapodaję na mikrofonie tricki,Osiągam najlepsze wyniki więc!Teraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xPrzekraczam próg, próg (...)Pięknych kobiet tłum tłum, czeka właśnie na mnieSą tu moi ludzie i najlepsza shhh, jak zawszePokaż mi drogę na backstage.Rozgrzejmy parkiet do czerwonościZnasz naszą markę? nie ma litościKiedy na miejscu Grizzlee zawija wtedy jest dużo gościPolski (...) nie salon pięknościTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xPodaj mi Riddim, podaj mi (...)Podaj mi (...)Rikki Mike, Rikki Mike wyrywam, przerywam, nawijam, teraz jakSelekta Riddim i skacze cały krajJak East West Rockers ekipa mówi tobie poczuj (HU!)Rpapapapa szkacze bez pigułek mam luzcicho zalecam teraz taniec giallTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xBUM! Ty popatrz na tych którzy tak jak jaBUM! Mają w sobie tyle ogniaBUM! Żywy ogień na tej ziemi trwaGdyby nie on to była by planeta zła łołBUM! Gdyby nie on to nie bylo by nasBUM! Gdyby nie on zatrzymał by się czasBUM! Gdyby nie on ja powiem jeszcze razZe gdyby nie on a gdyby nie on a gdyby nie onnie nie nie nie nie nieTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2x
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

East West Rockers: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

East West Rockers: Wi

Skomentuj tekst

East West Rockers: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - East West Rockers, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - East West Rockers. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - East West Rockers.