East West Rockers: Wi

Tekst piosenki

Brak wideo

East West Rockers

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

East West Rockers: Wi

Teraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xAj wszystkie dziewczyny są już na miejscu,Wszyscy żołnierze są już na miejscu,Nie stój pod ścianą lepiej dopomóż szczęściu,Popatrz na królewny, które kręcą się przy wejściu.Popatrz na to jak one tańczą do muzyki,Ja słyszę ich śmiech, ja słyszę ich krzyki,Kiedy zapodaję na mikrofonie tricki,Osiągam najlepsze wyniki więc!Teraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xPrzekraczam próg, próg (...)Pięknych kobiet tłum tłum, czeka właśnie na mnieSą tu moi ludzie i najlepsza shhh, jak zawszePokaż mi drogę na backstage.Rozgrzejmy parkiet do czerwonościZnasz naszą markę? nie ma litościKiedy na miejscu Grizzlee zawija wtedy jest dużo gościPolski (...) nie salon pięknościTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xPodaj mi Riddim, podaj mi (...)Podaj mi (...)Rikki Mike, Rikki Mike wyrywam, przerywam, nawijam, teraz jakSelekta Riddim i skacze cały krajJak East West Rockers ekipa mówi tobie poczuj (HU!)Rpapapapa szkacze bez pigułek mam luzcicho zalecam teraz taniec giallTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2xBUM! Ty popatrz na tych którzy tak jak jaBUM! Mają w sobie tyle ogniaBUM! Żywy ogień na tej ziemi trwaGdyby nie on to była by planeta zła łołBUM! Gdyby nie on to nie bylo by nasBUM! Gdyby nie on zatrzymał by się czasBUM! Gdyby nie on ja powiem jeszcze razZe gdyby nie on a gdyby nie on a gdyby nie onnie nie nie nie nie nieTeraz wszyscy na parkiecie (WIĘCEJ OGNIA)Każdy brat i Każda siostra (WIĘCEJ OGNIA)East West Rockers da wam dzisiaj (WIĘCEJ OGNIA)Dajcie więcej ognia, dajcie więcej ognia. /2x
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

East West Rockers: Wi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

East West Rockers: Wi

Skomentuj tekst

East West Rockers: Wi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wi - East West Rockers, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wi - East West Rockers. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - East West Rockers.