Edyta Bartosiewicz: Gdy Ciebie zabraknie

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Bartosiewicz

Teksty: 99 Tłumaczenia: 1 Wideo: 32

Tekst piosenki

Edyta Bartosiewicz: Gdy Ciebie zabraknie

Zatańcz ze mną jeszcze raz... otul twarza moja twarz... co z Nami będzie za oknem świt... tak nam dobrze mogło być... Ref.Gdy Ciebie zabraknie i ziemia rozstapi w nicości trwał gdy kiedyś odejdziesz nas już nie bedzie ... i siebie nie znajdziesz też.. Zatańcz ze mna jeszcze raz chce chlonąć każdy oddech Twoj co z Nimi bedzię.. uwierz mi tak jak ja nie kochał nikt.... 2x ref.Gdy Ciebie zabraknie i ziemia rozstapi w nicości trwał gdy kiedyś odejdziesz nas już nie bedzie ... i siebie nie znajdziesz też.. W salonie wśrud cieplych świec już nigdy nie zbudzisz mnie .... już nigdy nie powiesz mi jak bardzo kochałeś mnie.... kochałeś mnie... kochałeś mnie... czy słyszysz jak tam daleko muzyka gra... zatańcz ze mną jeszcze raz... ref.Gdy Ciebie zabraknie i ziemia rozstapi w nicości trwał gdy kiedyś odejdziesz nas już nie bedzie i siebie nie znajdziesz też ... i siebie nie znajdziesz też.. nas już nie bedzie i siebie nie znajdziesz też ... i siebie nie znajdziesz też.. zatancz ze mna ostatni raz... na ostatni raz...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Bartosiewicz: Gdy Ciebie zabraknie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Bartosiewicz: Gdy Ciebie zabraknie

Skomentuj tekst

Edyta Bartosiewicz: Gdy Ciebie zabraknie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • gdy ciebie zabraknie
 • edyta bartosiewicz gdy ciebie zabraknie
 • gdy ciebie zabraknie tekst
 • edyta bartosiewicz teledysk i tekst gdy ciebie zabraknie
 • gdy mnie ciebie zabraknie piosenki teksty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdy Ciebie zabraknie - Edyta Bartosiewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdy Ciebie zabraknie - Edyta Bartosiewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Bartosiewicz.