Edyta Geppert: Hen, gdzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 114 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Hen, gdzie

Hen, gdzieś na serca dnie Tajemnica mieszka cicha, moja...Najpierw myślałam, że to drobiazg, głupstwoZmiana ciśnienia lub termiczny nagły skokAle już dosyć, dosyć mam oszustwaPrzed samą sobą muszę wyznać toNie warto prawdy całej już dłużej kryćAni mi nie wstyd, ani głupio wcaleBo z taką prawdą przyjemniej żyć...Hen, gdzieś na serca dnie Tajemnica mieszka cicha, moja Choć ciasno jej i źle Ale za to bezpiecznie i w spokoju Może dzielić mą wielką radość Z każdej choćby chwili z tobą Jak inne są dni, jakie noce, gdy Gdy ty, gdy jesteś obok.O niczym nie wiesz i pojęcia nie maszJaki mi czasem po łbie chodzi planKoszt nie gra roli, nie znam się na cenachSkoro w mym życiu się pojawił panNiechaj się co chce dzieje - musisz mój byćLecz ty nic nie wiesz, a ja wprost głupiejęNie warto marzyć, nie warto śnić...Mój sekret ci powierzę któregoś dniaCo z tego wyjdzie - nie wiem, ale wierzęŻe los mi szczęście na własność da...Hen, gdzieś na serca dnie...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Hen, gdzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Hen, gdzie

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Hen, gdzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • edyta geppert gdzie mieszka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hen, gdzie - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hen, gdzie - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.