Edyta Geppert: Hen, gdzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Hen, gdzie

Hen, gdzieś na serca dnie Tajemnica mieszka cicha, moja...Najpierw myślałam, że to drobiazg, głupstwoZmiana ciśnienia lub termiczny nagły skokAle już dosyć, dosyć mam oszustwaPrzed samą sobą muszę wyznać toNie warto prawdy całej już dłużej kryćAni mi nie wstyd, ani głupio wcaleBo z taką prawdą przyjemniej żyć...Hen, gdzieś na serca dnie Tajemnica mieszka cicha, moja Choć ciasno jej i źle Ale za to bezpiecznie i w spokoju Może dzielić mą wielką radość Z każdej choćby chwili z tobą Jak inne są dni, jakie noce, gdy Gdy ty, gdy jesteś obok.O niczym nie wiesz i pojęcia nie maszJaki mi czasem po łbie chodzi planKoszt nie gra roli, nie znam się na cenachSkoro w mym życiu się pojawił panNiechaj się co chce dzieje - musisz mój byćLecz ty nic nie wiesz, a ja wprost głupiejęNie warto marzyć, nie warto śnić...Mój sekret ci powierzę któregoś dniaCo z tego wyjdzie - nie wiem, ale wierzęŻe los mi szczęście na własność da...Hen, gdzieś na serca dnie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Hen, gdzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Hen, gdzie

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Hen, gdzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • edyta geppert gdzie mieszka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hen, gdzie - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hen, gdzie - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.