Edyta Geppert - Modlitwa do dobrego Boga tekst piosenki - Teksciory.pl

Edyta Geppert: Modlitwa do dobrego Boga

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Geppert

Teksty: 113 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Edyta Geppert: Modlitwa do dobrego Boga

Daj mi, proszę, dobry Boże,Zamiast drogi - to bezdroże, Które prosto poprowadzi Poprowadzi mnie w nieznane.Innym, dobry Boże, zostawWstęgi ulic i autostrad,A ja niech już na manowcach pozostanę!Pozwól mi się, Boże, błąkać Po gęstwinach i po łąkach, W niepewności wydeptywać tysiąc ścieżek. Wydeptywać tysiąc ścieżek. Nie bój się, że gdzieś przepadnę,Dokąd iść mam - nie odgadnę...Uwierz we mnie, jak ja w ciebie, Boże, wierzę!Spełnij, proszę, o czym marzę!Niech pod tęczy twej ołtarzemWyspowiadam gorzkie żale, słodkie grzechy!I niech sercu siły dodaDarowana mi swoboda,Co nie szczędzi mi ni smutku, ni pociechy!Choć niejeden dasz mi, Boże,Do zgryzienia twardy orzech,Daj też iskrę, żeby radość z niej rozniecić!I nadzieję mi pozostaw,Że gdy drodze swej nie sprostam,Ty, mój dobry Boże, wyjdziesz mi naprzeciw!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Geppert: Modlitwa do dobrego Boga

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Geppert: Modlitwa do dobrego Boga

 

Skomentuj tekst

Edyta Geppert: Modlitwa do dobrego Boga

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • edyta geppert modlitwa do dobrego boga
 • piosenka modlitwa do boga
 • modlitwa do boga piosenka
 • modlitwa do dobrego Boga
 • dobry bóg tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Modlitwa do dobrego Boga - Edyta Geppert, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Modlitwa do dobrego Boga - Edyta Geppert. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Geppert.