Eis: Zmieni

Tekst piosenki

Brak wideo

Eis

Teksty: 8 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Eis: Zmieni

Dobra już wiem jak mam nawinąćYo, co jest grane Zmieniam flow co jest graneI mam ten power jak bym trzymał klamkęTeraz skumasz że mam talentBo kleje te słowa jak sampleChłopaku kleję te słowa bo znam tePunche i teksty te zobacz jak jadę pod ten... BitLepiej niż połowa tych emce Oni nawijają w kółko jedną zwrotkęTy połowa tych gości nie umie nawetDobrze gadać na tych nowszych bitachRap możesz żyć i zdychaćJa daję mu żyć i to słychaćA te dziwki w pismach kłamiąJak możesz ich czytaćLepiej sprawdź to co leciI wbij sobie w łeb to klasyk I najlepsza płytka jaka ma wyjść w dwa tysiące trzecimRef: Yo jestem w tym żeby zmienić grę chłopaku, to jest mój czasJestem w tym żeby zmienić grę i proste że wiem to jest mój czasJestem w tym żeby zmienić grę chłopaku, to jest mój czasMuszę zmienić grę i nawet nie myśl że znasz mnie[Eis]Ty nawet nie myśl że znasz mnieChłopaku tylko posłuchaj Mojej nowej płyty na taśmieNawijam nowy projekt I zaczynam ten nowy stylA mój ogień nie gaśnieIlu z was jestGotowych na to co nagramTen numer lata po kablachW studio to już lata od dawnaJeszcze nie wiesz co jest graneTo chyba musisz częściej wpadać na kwadratCo jest z tobą?Zrób sobie bit i nawiń coś z głowąAlbo chociaż spróbujPokazuje ten nowy stylWiem że mam cos nowego dla tych starych klubówDla tych samych klubów, Wiem że mam towar Dla tych samych sklepówTy nie czekaj na mój piąty klipPiaty klips skumaj to w pięć sekundRef. x2[Eis]Jestem w tym żeby zmienić gręPatrz jesteś emce tak? OkejDwa tysiące trzy to jest momentNowe millenium moja kolejNawijam tą nowa melodięKorzeń to składaA Noon daje brzmienieArek to tłoczy i zawija w folięDaj to do sklepu koło mnieNiech wpadną kupić ci co we mnie wierząPezet powinien był sprzedać złoto Tak samo jak ja w ten sezonTo mój sezonNie jestem z tych co siedzą i płacząŻe polski rap się skończyłPolski rap się ledwo zacząłI może to cie boliAle pamiętaj że nie robięTego dla żadnych dzieciakówNajwyżej dla swoichI na zawsze reprezentujeCałe pokolenie które chce to zrobićRef. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Eis: Zmieni

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Eis: Zmieni

Skomentuj tekst

Eis: Zmieni

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zmieni - Eis, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zmieni - Eis. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Eis.