ELDO: Czas
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
ELDO: Czas
Wiesz, po ulicach mego miasta mknę Sam na sam z myślami, deszcz oczyścił powietrze Spacer ze słuchawkami, Miles gra, ale ja myślę Czy zatrzymanie czasu byłoby dobre faktycznie No, bo czy sensem jest bezruch, czy pęd ku Ciągły ruch czy stanie w miejscu tak bez sensu Istotą chwili jest by zgasła natychmiast niemal "Nie ma" było, "nie ma" będzie, istnieje tylko "teraz" A teraz wciąż się zmienia, ciągły postęp Nie można go zatrzymać i ucieka w nieskończone Ciągle mam wątpliwości, albo zbyt łatwo ufałem Wolno mi wątpić, kiedyś duszono to gazem Byt kształtowały pałki, ludzie mieli odwagę Dziś nie czytamy gazet, wokół nas kulturowy szalet Świat ma zgagę, tylko jedno jest zapewnione Czas - prąd rzek obojętnych niesie nas w ujścia stronę On bezlitośnie, bez skrupułów, bez sumienia Wielki zegarmistrz nie przestaje go nakręcać Osobiście wobec czasu nie mam roszczeń żadnych Po co? idę przed siebie, w ostrogach, chociaż boso Jego klątwa jest życia stanem naturalnym Doktor Faust woła - chwilo trwaj - i skutek był fatalny Co z tego, że z kolejnym dniem kolejne garby Cierpi kręgosłup i stawy, lecz coraz bliżej prawdy Aktywny, by marsz nigdy nie stał się monotonny Nie chcę czekać na śmierć, sam - stary i bezbronny Ląduję na dnie, też wiem jak to smakuje Na dnie szklanki odliczam chwile aż skapituluję W tych momentach myślę o stolicy Bohemi Spacery ulicami, równe rzędy kamienic Czerwone dachy w mieście, które znaczyła historia Na górze stoi metronom, mówi jak błaha jest wojna Reżimy, imperia, potęgi, mocarstwa Zmiecie je czas, to upierdliwe tykanie zegarka
Tłumaczenie piosenki
ELDO: Czas
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
ELDO: Czas
Skomentuj tekst
ELDO: Czas
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
TATU
Pezet, Zalia, Żabson, Def Jam World Tour
„A Ty naprawdę jaka jesteś, powiedz, oh Gdybym był wilkiem, to za chwilkę jedną z owiec Ty Nie o zapalar chodzi, gdy pytam o ogień, oh Zresztą nie gadaj, mała, w sumie znam odpowiedź, oh Opowiedz c”
-
Pocałunek - feat. Julia Kamińska
Pan Savyan
„W tej gęstej, nocnej mgle Czekam na ostatni tramwaj Chciałbym jechać do Ciebie Ale muszę jechać dalej Jak tym razem się poczuję Gdy minę Twój przystanek? Czy w środku będzie łatwiej? Czy może”
-
OBEJMIJ MNIE
KUBA KARAŚ
„Ostatni pierwszy raz Oślepia świateł blask Sam tańczę w nunchi bar Do piosenek dla par Chociaż mam ciebie głód Nie mam dla ciebie słów I czekam na twój ruch Choć bliscy mówią stój Szero”
-
Sen o miłości - x Zuza Jabłońska
MAŁACH
„Zawsze byłaś dla mnie wsparciem, choć nie zawsze ja. Moim światłem, kiedy to gasłem albo gasł mój świat. Było straszne każdą walkę toczyć całkiem sam. Wtedy przyszłaś do mnie. Bez Ciebie nie miałem”
-
Pamiętnik
Doda
„Czas zostawił na mej twarzy trochę wspomnień, kilka przejść. Co zgubiłam, co znalazłam - teraz jakby traci sens. Chciałabym, lecz nie mam z kim. Czy ktoś tam jest, czy tylko ja? Moje błędy wsz”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- piosenka o zatrzymaniu czasu●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Czas - ELDO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas - ELDO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ELDO.
Komentarze: 0