ELDO: Czysta kartka

Tekst piosenki

Brak wideo

ELDO

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

ELDO: Czysta kartka

Szaleństwo na kartkach, skoki po trackach Potem nocą po dachach, po tym jak mrok zapadł Kolejny krok w ciszę nocy metropolis Zamykam oczy i skaczę w mrok, czas nagle stoi Pewny, odbijam się od dachów kamienic Naprzód demonie, proszę - nieś mnie w przestrzeni Kipi testosteron, wersy przynosi Erato Biorę życie pełną garścią - inaczej nie warto Jeden z tych co wybrali wolność, bawią się formą Taki, który na bank zrobi to, czego nie wolno Twórczość ucisza, demony chcą broić - broją Lecz na tyle, ile chcę im pozwolić Emocje - zero demagogii, poczuj nastrój Ty słuchawki, ciepły deszcz, wiosna w parku Lekki byt stał się znośny, samotność ucichła Czuć zapach sosny, ty też lubisz tak znikać jak ja Odpocznij, załóż słuchawki, idź do parku jak ja Weź kartkę, napisz tekst, nagraj płytę jak ja Jeśli dusza nic nie tworzy to jest nic nie warta Głupia zbrodnia na sobie, obojętność i apatia Ej, rusz się, świat nie czeka Jeśli świat cię nie obchodzi, zbudź się, każdy umie narzekać Lenie - większość czeka i niby po co? nie wiem Nasz los leży przecież w naszych rękach Jeśli nie dla świata to dla siebie Chyba, że wolisz gnić sam i mówić - w nic już nie wierzę Życie nie daje szans, jadę bez strachu Do przodu, aż koła nie odpadną z samochodu Mam pomysł, piszę, gram, żyję, kocham Nie myślę o przyszłości, bo jestem bliski końca Jestem gotów, wiem, że przyjdzie i po mnie Dlatego spalam się i wstaję z ognia ponownie Każdy ma iskrę, która czeka by ją znaleźć W każdym plecaku czysta kartka i talent Wolność, a to daje nieskończone możliwości Ale sam siebie spytaj, czy umiesz korzystać z wolności? Umiem czynić swoje smutki muzykalnymi Tworzę piękno i przeżywam je z najbliższymi Świat jest jaki jest, przestałem kogokolwiek winić Tylko ode mnie zależy wynik, bo sam wjeżdżam na finisz Długo szukałem, zgubiłem uśmiech po drodze Kilka osób pomagało podtrzymywać ogień Długo trwało, aż byłem pewien tego, co robię Teraz mam dystans do siebie i do świata koło mnie Siedzę na oknie, a za nim jesień Jestem mocny sobą, ty też, lecz może jeszcze tego nie wiesz Każdy ma iskrę, która czeka by ją znaleźć W każdym plecaku czysta kartka i talent Wolność, a to daje nieskończone możliwości Ale sam siebie spytaj, czy umiesz korzystać z wolności?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

ELDO: Czysta kartka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

ELDO: Czysta kartka

Skomentuj tekst

ELDO: Czysta kartka

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (22 czerwca 2018, 11:05)
Re: ELDO - Czysta kartka
MMXIV.IX.XXII

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czysta kartka tekst
 • mam dystans do siebie i do swiata kolo mnie swiata

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czysta kartka - ELDO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czysta kartka - ELDO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ELDO.