ELDO: Jest 1:20

Tekst piosenki

Brak wideo

ELDO

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 28

Tekst piosenki

ELDO: Jest 1:20

Jest 1:20 pokuj zasnuty mgłą spokoju Znowu pisze w nocy. Ciepłe poczucie komfortu Nie buntuje się. Odeszły gdzieś miny gniewne Dziś spokój. Trąbka w radio przecież gra tak pięknie Patrzyłem w lustro zły na to, co widziałem Świadom błędów, lecz wciąż wśród uczestników pędu Tour De Zycie pali rubel. Taka skala. Kocie łby, krew, pot, łzy ciągle się wywalasz Obojętne jak się starasz dobro nie wraca Bo wcale nie jest powiedziane, ze dostaniesz coś od świata Dlatego niczego nie pragnę, jest jak jest Cokolwiek przyjdzie jutro wezmę za dobra monetę Chociaż wole uciec stąd jak najdalej Wiesz. Świat jest piękny życie tez tylko ludzie nie Jest problem. Nikt go nie widzi jest extra Chodź kochanie posłuchamy jak oddycha wszechświat 2x Zamiast bić się z losem wole stanąć obok Jestem, juz za mostem wiem,że kolejny mam przed sobą Obojętny, bo nie wiele zależy ode mnie Dałem, spokój. Trąbka w radio przecież gra tak pięknie Telewizja jutro pokarze nam jak Bomby made by ludzie spadają na jakiś Bagdad W faktach pokażą znowu śmierć z bliska A za rok wymyślą i kamerę zmieszczą w pociskach Poznałem zasady gry. Mam dość ja odpadam Nie chce tego a ktoś wciąż próbuję mnie zabawiać Bój się. Nowości kupuj. Chodź jak po sznurku A świat wychowa sobie pokolenie głupców Wole oglądać chmury, słuchać gwiazd Wole słuchać oddechów ulic w sercu pięknych miast Wole spacer po Nibylandi z Nią za rękę Wole uciekać na oczu jej oceany bezkresne Szczęście znajduje blisko jest w środku Ja szukałem długo, ale w każdym kryje się ten skarb Problem. Rozwiązanie trzymam w rękach Chodź kochanie posłuchamy jak oddycha wszechświat
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

ELDO: Jest 1:20

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

ELDO: Jest 1:20

Skomentuj tekst

ELDO: Jest 1:20

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jest 1:20 - ELDO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jest 1:20 - ELDO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ELDO.