ELDO: Prasa, telewizja, radio

Tekst piosenki

Brak wideo

ELDO

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27

Tekst piosenki

ELDO: Prasa, telewizja, radio

Teraz książki to kłopot dla wydawcy Muzyka? te polifonie to muzyka tylko z nazwy Ja mam motywację do ciężkiej pracy Lecz po innych na scenie tylko pusty statyw Kolejny radio-kanał, komputer generuje banał Pieniądz to zmiana, dobry wieczór tu radio-reklama Dwadzieścia razy na dzień dwadzieścia odtworzeń w planach Nawet więcej, ej to jakaś sadystyczna kara Wolę słuchaczy gdy na scenach w Polsce gram rap Kiedyś słuchałem, teraz nawet nie włączam radia Więc, nie obchodzi już mnie to co się stanie Od lat to samo, ta sama tandeta na ekranie Rak w eterze na przebojów liście Myślę, że polska muzyka rozrywkowa mogła by nie istnieć Prasa, telewizja, radio, film, książka Z każdego kąta, dzisiaj atakuje nas głupota Książka, film, radio, telewizja, prasa Kultura na śmietniku, mamy hałaśliwy bazar Wiesz, książki sprzedają się tylko te z kodem w nazwie Czuję się jak w składzie złomu gdy odwiedzam księgarnię Powielane schematy, kultura zjada swój ogon Kultura z kulawą nogą, a ludzie mają gdzieś jej kłopot Znikają tabu, rzeczywistość dziczeje Gdzieś zniknął horyzont, coś stało się z człowiekiem? Liczy się blichtr, a mix kultury z blichtrem Wybucha mi w twarz ledwo włączę telewizję Wiesz, gwiazdy tańczą, to bal na Titanicu Widzę to, robię hmm...piszę komentarz w notatniku Hmm, bo tylko to zostaje, śmiech i zdziwienie I praca nie dla świata, ale praca dla siebie Pusty statyw, puste półki, puste głowy w efekcie No cóż życie, jakoś będzie Dan ci opowie bajkę o masonach i kosmitach Jak dobrze, że świat tak wcale nie wygląda Dan Marta zaśpiewa, chociaż gwarancji nie daje Jak w Sopocki wieczór, zamiast koncertu kabaret Dobrze się bawię, skandale, plotki W prasie kolorowej fotki i prowokacje Zamiast tworzyć gdzie indziej leży akcent Dla nich ważne jest by być w mediach za każdą cenę Ważne by pokazać sztukę, oni pokazują siebie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

ELDO: Prasa, telewizja, radio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

ELDO: Prasa, telewizja, radio

Skomentuj tekst

ELDO: Prasa, telewizja, radio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Prasa, telewizja, radio - ELDO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prasa, telewizja, radio - ELDO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ELDO.