ELDO: Mury, bruki

Tekst piosenki

Brak wideo

ELDO

Teksty: 91 Tłumaczenia: 0 Wideo: 28

Tekst piosenki

ELDO: Mury, bruki

Miasta muszą patrzeć twoimi oczyma Mury, bruki, codziennie to samo oglądam Wszystko stąd wypędza mnie i wszystko w miejscu trzyma Wiem, nic mnie nie odmieni Paryż, Rzym czy Londyn Te miasta patrzeć muszą twoimi oczyma Z oddali krzyk ostatni, który w gardle duszę Ich blask mnie nie oślepi, ich gwar nie zagłuszy Czarna będzie woda w kanałach Wenecji O, stamtąd krzyk ostatni, który w gardle duszę Przez Adriatyk obłokiem do ciebie przyleci Wszędzie źle bez ciebie i z tobą też źle mi Pojadę, tak, pojadę pociągiem, okrętem Tak wiele jest przestrzeni na morzu i ziemi Tak wiele miast, bądźcie mi wszystkie przeklęte Tam wszędzie źle bez ciebie i z tobą też źle mi
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

ELDO: Mury, bruki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

ELDO: Mury, bruki

Skomentuj tekst

ELDO: Mury, bruki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • TATU Pezet, Zalia, Żabson, Def Jam World Tour
    „A Ty naprawdę jaka jesteś, powiedz, oh Gdybym był wilkiem, to za chwilkę jedną z owiec Ty Nie o zapalar chodzi, gdy pytam o ogień, oh Zresztą nie gadaj, mała, w sumie znam odpowiedź, oh Opowiedz c”
  • Pocałunek - feat. Julia Kamińska Pan Savyan
    „W tej gęstej, nocnej mgle Czekam na ostatni tramwaj Chciałbym jechać do Ciebie Ale muszę jechać dalej Jak tym razem się poczuję Gdy minę Twój przystanek? Czy w środku będzie łatwiej? Czy może”
  • OBEJMIJ MNIE KUBA KARAŚ
    „Ostatni pierwszy raz Oślepia świateł blask Sam tańczę w nunchi bar Do piosenek dla par Chociaż mam ciebie głód Nie mam dla ciebie słów I czekam na twój ruch Choć bliscy mówią stój Szero”
  • Sen o miłości - x Zuza Jabłońska MAŁACH
    „Zawsze byłaś dla mnie wsparciem, choć nie zawsze ja. Moim światłem, kiedy to gasłem albo gasł mój świat. Było straszne każdą walkę toczyć całkiem sam. Wtedy przyszłaś do mnie. Bez Ciebie nie miałem”
  • Pamiętnik Doda
    „Czas zostawił na mej twarzy trochę wspomnień, kilka przejść. Co zgubiłam, co znalazłam - teraz jakby traci sens. Chciałabym, lecz nie mam z kim. Czy ktoś tam jest, czy tylko ja? Moje błędy wsz”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • eldo mury bruki
  • mury bruki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mury, bruki - ELDO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mury, bruki - ELDO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - ELDO.