Elektryczne Gitary: Marymoncki D

Tekst piosenki

Brak wideo

Elektryczne Gitary

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Elektryczne Gitary: Marymoncki D

Kiedy Żoliborz kładzie się spaći znów do ryła trzeba coś wlać,on bierze siatkę w Marlboro kolor,wsiada w taryfę, bo jest szeryfemi do nocnego kroki swe mierzy;nerwy go biorą, że jest nieświeży.Kupuje flaszkę, siada na ławce,prostuje grymas, poprawia czkawkę.To on, to on, to on, szczękoblaszakowiec Dżon,To on, to on, to on, to marymoncki Dżon.To on, to on, to on, szczękoblaszakowiec Dżon,To on, to on, to on, to marymoncki Dżon.Jedna go kocha, bo jak szaleniec sprowadza towar najlepszy z Niemiec.Druga uwielbia go okrutnie,bo dał jej czadu w motelu w Kutnie,a trzecia żona strasznie płakała;nie ma już Dżona, cześć mu i chwałai nie otworzy już blaszanej szczęki;stracony Dżony z rosyjskiej rękiTo on, to on, to on, szczękoblaszakowiec Dżon,To on, to on, to on, to marymoncki Dżon.I straszna plotka pod halą hula,w dymie petardnic rozbłyska po niebie.Nie handluj nigdy cudzesami,palenie lub zdrowie należy do ciebie.To on, to on, to on, szczękoblaszakowiec Dżon,To on, to on, to on, to marymoncki Dżon.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Elektryczne Gitary: Marymoncki D

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Elektryczne Gitary: Marymoncki D

Skomentuj tekst

Elektryczne Gitary: Marymoncki D

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Winter Falls Stray Kids (스트레이 키즈)
  „(wersy po koreańsku) We are like movie I feel out of breathe (wersy po koreańsku) Winter Falls (wersy po koreańsku) Falls (wersy po koreańsku) I loved you /3x (wersy po koreańsku) I love”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Intruz 'Intruzowaty' to utwór pochodzący z albumu 'Za niewinność' opolskiego rapera. Premiera singla 'Intruzowaty' odbędzie się 30 listopada 2021 roku. ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Marymoncki D - Elektryczne Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Marymoncki D - Elektryczne Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Elektryczne Gitary.