Elektryczne Gitary: Moje szcz

Tekst piosenki

Brak wideo

Elektryczne Gitary

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Elektryczne Gitary: Moje szcz

Mam teraz moje własne szczęki mam teraz moje własne szczęki nie będę nigdy więcej miękki mam swoje szczękija wiem że się sprzedałem ja wiem że ciała dałemale życie to nie jest jakaś bajka są pewne koszty i wieczna walkato wszystko miało być inaczej to wszystko miało być inaczejjuż jeden z drugim głośno kracze bo jest inaczejnocą gdy się budzę uwiera mnie szczególnie jedna myślże to czego się brzydzęprzychodzi robić coraz łatwiej mia może to są tylko głupie snybo ja mam teraz moje szczęki bo ja mam teraz moje szczęki nie będę nigdy więcej miękki mam własne szczękija wiem że się sprzedałem ja wiem że trochę dałemale życie to nie jest jakaś bajka są pewne koszty i ciągła walkamam teraz moje własne szczęki mam teraz moje własne szczęki nie będę nigdy więcej miękki mam swoje szczęki
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Elektryczne Gitary: Moje szcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Elektryczne Gitary: Moje szcz

Skomentuj tekst

Elektryczne Gitary: Moje szcz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Moje szcz - Elektryczne Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Moje szcz - Elektryczne Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Elektryczne Gitary.