Eleni: To co wiem

Tekst piosenki

Brak wideo

Eleni

Teksty: 24 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Eleni: To co wiem

Czy ty wiesz co to znaczy ciemna noc bez gwiazd czy ty wiesz co to znaczy stracić coś choć raz czy ty znasz bez radości pusty dzień i noc jeśli tak to znów nasze dłonie spleć i złącz serdecznie. Czy ty wiesz co to znaczy znaleźć dom wśród mgły czy ty wiesz co to znaczy kochać świat jak ty czy ty znasz kolorowych świateł blask wśród dnia jeśli tak to zacznijmy jeszcze raz koniecznie. Wiem to co wiem a ty nie wiesz sam czego chcesz wiem to co wiem kiedy zmuszasz mnie do łez wiem dobrze wiem to co wiem kiedy znikasz sam w ciemna noc to właśnie wiem ze popełniasz błąd. Gdy ci źle możesz odejść jeśli chcesz bądź zdrów wahasz się uczyń choćby jeden gest bez slow jeśli chcesz bądźmy zawsze razem tu czy tam nie to nie nikt straconych nie da nam tygodni. Wiem to co wiem, a ty nie wiesz sam czego chcesz wiem to co wiem, kiedy zmuszasz mnie do łez wiem dobrze wiem to co wiem kiedy znikasz sam w ciemna noc to właśnie wiem ze popełniasz błąd.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Eleni: To co wiem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Eleni: To co wiem

Skomentuj tekst

Eleni: To co wiem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To co wiem - Eleni, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To co wiem - Eleni. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Eleni.