Emil Blef: Przyjd

Tekst piosenki

Brak wideo

Emil Blef

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Emil Blef: Przyjd

Przyjdź wieczorem, wiesz gdzie mieszkammoje drzwi będą stały otworemotworzę pierwszą, potem drugą z zasówi będę czekał aż usłyszę twój stukot obcasówi będę czekał, i oczy zamknęa otworzę, gdy usłyszę jak naciskasz klamkębędę siedział grzeczny, naprawdębo wiem ile od ciebie do mnie jest do przejścia przecznicodłożę teksty, wyłączę wszystkie bitybo kocham każdą z twoich wizytprzygotuję kawę, mam jakieś smakołykii puszczę jakiś miły akord w głośnikiopowiesz jak ci minął dzień bez barierja pokażę swój nowy zestaw manierprzyjdź, bo z chęcią ci pokażęjak wyglądać może wieczór pełen wrażeńWięc przybliż się, przybliż do mniebędziemy mieli trochę wspomnieńPrzybliż się, przybliż do mniebędziemy mieli trochę wspomnieńPrzyjdź wieczorem, wpadnij do mniewiem, że jutro wtorek i na rano masz do pracyale przyjdź pobrudzimy trochę naczyńzaczniemy dobrze tydzieńA jak ci się znudzę wyjdzieszwrócisz kiedy zaczniesz tęsknićbo znam twoje sukcesy, a ty moje klęskibędzie świecić tylko jedna lampai zamiast pytać dlaczego wciąż stoi pusta ramkazapytasz o mój nowy zapach, a ja odpowiemże mam na szczęście zapasbo chcę by tylko ze mną się kojarzyłi lubię, kiedy patrzysz jakbyś chciała sparzyć więc[x2]Przybliż się, przybliż do mniebędziemy mieli trochę wspomnieńWięc przybliż się, przybliż do mniebędziemy mieli trochę wspomnieńWięc przybliż się, przybliż do mniebędziesz miała trochę wspomnieńTakie dni jak te nigdy się nie myląwyłącz sprzęt, nie możesz żyć samą muzykąogarnij pokój, idź się wykąptylko nie zapomnij odrobiny perfumnie denerwuj się, masz czaswiesz, że przyjdzie ale przecież nie będzie biecWięc przybliż się, przybliż do mniebędziemy mieli trochę wspomnieńWięc przybliż się, przybliż do mniebędziesz miała trochę wspomnieńWięc przybliż się, przybliż do mniePrzybliż się, przybliż do mniePrzybliż do mnie[x2]Przybliż się, przybliż do mniebędziemy mieli trochę wspomnieńPrzybliż się, przybliż do mniePrzybliż się, przybliż do mniebędziemy mieli trochę wspomnieńPrzybliż się, przybliż do mnie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Emil Blef: Przyjd

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Emil Blef: Przyjd

Skomentuj tekst

Emil Blef: Przyjd

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Na deser Julia Żugaj
    „Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
  • Mamy to - feat. Runa, Don Cleo
    „Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
  • Obejmuję noce ft. Pezet, Livka Jonatan
    „Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
  • Nieistotne Żabson
    „(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
  • Dźwięczność Voo Voo
    „Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przyjd - Emil Blef, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przyjd - Emil Blef. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Emil Blef.