Evah: Akurat

Tekst piosenki

Brak wideo

Evah

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Evah: Akurat

1) Rozmiar trzy osiem stąpam po szosie,wokół ciepło unosi się.Niebo nie daje powodówby narzekać na pogodę.Spotykam tych, na których mam ochotę,oswojony uśmiech na twarzy,wszystko dobrze układa się.Bieg wydarzeń pozytywny.Nic nie mam do zrobienia,sama czas wypełniamtym co przyjemne.Na bok aspekty przyziemne.Pytasz mnie co dalej? - nie wiem,ale czuję się wspaniale,czasem zdarzają się mi takie dni.REF. To akurat świat:cena, wartość godzin, które chłonę,nie ważne co stracone,istotne, że jest dobrze.Odrzucam to co sprowadza w dół.Czystą radość chłonę od tak.To akurat świat.2) Wielu pyta skąd to szczęście?Ono rodzi się wewnętrznie.Kto wie co jutro przyniesie?Póki mam okazję bawię się.Zupełne odprężenie,w harmoni z otoczeniem.Tyle spraw zostawiam w tyle.Negatywy w mądrość zamieniam.Doświadczenia, na bok złe skojarzenia.Pytasz mnie co będzie dalej? - nie wiem,ale czuję się wspaniale,czasem zdarzają się mi takie dni.REF. To akurat świat:cena, wartość godzin, które chłonę,nie ważne co stracone,istotne, że jest dobrze.Odrzucam to co sprowadza w dół.Czystą radość chłonę od tak.To akurat świat.BRIDGE: Więc powiedz jak widzisz świat?Czy odruchowo powtarzasz:"jest nie tak",czy jakkolwiek dzieje sięcieszysz się kolejnym dniem.Więc powiedz jak widzisz świat?Czy odruchowo powtarzasz:"jest nie tak",czy jakkolwiek dzieje sięcieszysz się kolejnym dniem.REF. To akurat świat:cena, wartość godzin, które chłonę,nie ważne co stracone,istotne, że jest dobrze.Odrzucam to co sprowadza w dół.Czystą radość chłonę od tak.To akurat świat.To akurat świat:cena, wartość godzin, które chłonę,nie ważne co stracone,istotne, że jest dobrze.Odrzucam to co sprowadza w dół.Czystą radość chłonę od tak.To akurat świat.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Evah: Akurat

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Evah: Akurat

Skomentuj tekst

Evah: Akurat

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Akurat - Evah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Akurat - Evah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Evah.