Evah: Chyba mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Evah

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Evah: Chyba mi

1) Doceń to - ty w znajomościachlubisz przestrzeń.Doceń to - ja swoją obecnościąchcę Cię wesprzeć.Doceń to - i w każdym momencie egzystencjiza Twymi plecami mój cień się kręci.Doceń to - nikt nie wie czemutak bronisz się.Doceń to - przed tym by poznać mnie,polubić mnie.Doceń to - ostatnią rzeczą jaką chcę Ci daćto argument by się rozstać, solo pozostać.REF. Doceń to, że nie tylkomoją przyjaźń możesz wziąći wciąż nie wiem czemu takzależy mi by ktoś,był tak bardzo blisko mnie.O nie! To chyba miłość...2) Doceń to - dlaczego mówisz:"boję się spróbować."Doceń to - udowodnię Cinie tylko w słowach.Doceń to - bo kiedy czuję, żewarto starać się,nawet gdy on mówi:"nie",ja dalej dążę by zbliżyć się.Doceń to - teraźniejsze gestabez znaczenia.Doceń to - w myślachistniejesz obok mnie, zawsze.Doceń to - tak trudno tenstan wytłumaczyć,ale wierzę, że wkrótce będędla Ciebie dużo znaczyć.REF. Doceń to, że nie tylkomoją przyjaźń możesz wziąći wciąż nie wiem czemu takzależy mi by ktoś,był tak bardzo blisko mnie.O nie! To chyba miłość...Doceń to, że nie tylkomoją przyjaźń możesz wziąći wciąż nie wiem czemu takzależy mi by ktoś,był tak bardzo blisko mnie.O nie! To chyba miłość...Doceń to, że nie tylkomoją przyjaźń możesz wziąći wciąż nie wiem czemu takzależy mi by ktoś,był tak bardzo blisko mnie.O nie! To chyba miłość...Doceń to, że nie tylkomoją przyjaźń możesz wziąći wciąż nie wiem czemu takzależy mi by ktoś,był tak bardzo blisko mnie.O nie! To chyba miłość...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Evah: Chyba mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Evah: Chyba mi

Skomentuj tekst

Evah: Chyba mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chyba mi - Evah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chyba mi - Evah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Evah.