Evah: Nie taki jak Ty

Tekst piosenki

Brak wideo

Evah

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Evah: Nie taki jak Ty

REF. On, on nie jest taki jak Ty,teraz wiem, wybrałam źle.Nie byłam sobą wtedy,gdy zostawiłam Cię.Przyznam serce łudzę, że mam Cię jeszcze.Po czasie doceniłam co najlepsze.1) Nie potrafię uwolnić się od wrażenia, (nie, nie)czasem za późno kogoś doceniam. (mmm...)To nie ten głos, dotyk, nie ta wieź. (nie to)Tęsknię za wszystkim co Twoje jest. (hej, hej)Wmawiałam sobie przyzwyczajenie, (ooo...)ale jemu brakuje tylu Twoich cech. (twoich cech)Powiedz czy jeszcze jakieś ma znaczenie? (czy jakieś ma?)Że w Twe realia wrócić chcę.REF. On, on nie jest taki jak Ty,teraz wiem, wybrałam źle.Nie byłam sobą wtedy,gdy zostawiłam Cię.Przyznam serce łudzę, że mam Cię jeszcze.Po czasie doceniłam co najlepsze.2) Bałam się reakcji Twej negatywnej. (o,o,o)Tym razem nie pomyliłam się. (tym razem nie)Przepraszam, nie mam prawa nic wymagać.(ooo)Wiem, że uczucia to poważna sprawa.(haaa)Radzisz: "Zostań z tym kogo wybrałaś",(heejj)"Sama o nas zadecydowałaś."A choć nigdy już nie będę Cię miała.I tak myślę, że on nie jest...REF. On, on nie jest taki jak Ty, (on nie jest taki jak Ty)teraz wiem, wybrałam źle. (teraz wiem)Nie, nie byłam sobą wtedy,( nie byłam sobą gdy zostawiłam Cię)gdy zostawiłam Cię.Przyznam serce łudzę,(przyznam serce łudzę)że mam Cię jeszcze.(jeszcze)Po czasie doceniłam co najlepsze.(Po czasie doceniłam co najlepsze.)BRIDGE: Czekam...Może...(może)Z czasem sytuacja sama się rozwiąże.(mmm...)I nie ważne kto stoi obok,(nie...)jeśli ta osoba nie jest Tobą.(mmm...)Pamiętaj o tym kiedy widzisz mnie z nim.On nie jest... (On)On nie jest... (On)On nie jest taki jak Ty...On, on ,on, on, on...REF. On, on nie jest taki jak Ty, (on nie jest taki jak Ty)teraz wiem, wybrałam źle. (teraz wiem)Nie, nie byłam sobą wtedy,( nie byłam sobą gdy zostawiłam Cię)gdy zostawiłam Cię.Przyznam serce łudzę,(przyznam serce łudzę)że mam Cię jeszcze.(jeszcze)Po czasie doceniłam co najlepsze.(Po czasie doceniłam co najlepsze.)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Evah: Nie taki jak Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Evah: Nie taki jak Ty

Skomentuj tekst

Evah: Nie taki jak Ty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • evah nie taki jak ty

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie taki jak Ty - Evah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie taki jak Ty - Evah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Evah.