Evah: Nie taki jak Ty

Tekst piosenki

Brak wideo

Evah

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Evah: Nie taki jak Ty

REF. On, on nie jest taki jak Ty,teraz wiem, wybrałam źle.Nie byłam sobą wtedy,gdy zostawiłam Cię.Przyznam serce łudzę, że mam Cię jeszcze.Po czasie doceniłam co najlepsze.1) Nie potrafię uwolnić się od wrażenia, (nie, nie)czasem za późno kogoś doceniam. (mmm...)To nie ten głos, dotyk, nie ta wieź. (nie to)Tęsknię za wszystkim co Twoje jest. (hej, hej)Wmawiałam sobie przyzwyczajenie, (ooo...)ale jemu brakuje tylu Twoich cech. (twoich cech)Powiedz czy jeszcze jakieś ma znaczenie? (czy jakieś ma?)Że w Twe realia wrócić chcę.REF. On, on nie jest taki jak Ty,teraz wiem, wybrałam źle.Nie byłam sobą wtedy,gdy zostawiłam Cię.Przyznam serce łudzę, że mam Cię jeszcze.Po czasie doceniłam co najlepsze.2) Bałam się reakcji Twej negatywnej. (o,o,o)Tym razem nie pomyliłam się. (tym razem nie)Przepraszam, nie mam prawa nic wymagać.(ooo)Wiem, że uczucia to poważna sprawa.(haaa)Radzisz: "Zostań z tym kogo wybrałaś",(heejj)"Sama o nas zadecydowałaś."A choć nigdy już nie będę Cię miała.I tak myślę, że on nie jest...REF. On, on nie jest taki jak Ty, (on nie jest taki jak Ty)teraz wiem, wybrałam źle. (teraz wiem)Nie, nie byłam sobą wtedy,( nie byłam sobą gdy zostawiłam Cię)gdy zostawiłam Cię.Przyznam serce łudzę,(przyznam serce łudzę)że mam Cię jeszcze.(jeszcze)Po czasie doceniłam co najlepsze.(Po czasie doceniłam co najlepsze.)BRIDGE: Czekam...Może...(może)Z czasem sytuacja sama się rozwiąże.(mmm...)I nie ważne kto stoi obok,(nie...)jeśli ta osoba nie jest Tobą.(mmm...)Pamiętaj o tym kiedy widzisz mnie z nim.On nie jest... (On)On nie jest... (On)On nie jest taki jak Ty...On, on ,on, on, on...REF. On, on nie jest taki jak Ty, (on nie jest taki jak Ty)teraz wiem, wybrałam źle. (teraz wiem)Nie, nie byłam sobą wtedy,( nie byłam sobą gdy zostawiłam Cię)gdy zostawiłam Cię.Przyznam serce łudzę,(przyznam serce łudzę)że mam Cię jeszcze.(jeszcze)Po czasie doceniłam co najlepsze.(Po czasie doceniłam co najlepsze.)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Evah: Nie taki jak Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Evah: Nie taki jak Ty

Skomentuj tekst

Evah: Nie taki jak Ty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „ mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te ”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • evah nie taki jak ty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie taki jak Ty - Evah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie taki jak Ty - Evah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Evah.