Evah: Wszystko prawdziwe

Tekst piosenki

Brak wideo

Evah

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Evah: Wszystko prawdziwe

1) Siadam, składam na kartce komplet słów,nową treść, staram się by to miało sens.Myśl przetworzona w głowie inspiruje dotego by opisać jak mi jest.Wynosisz tyle doświadczeń z każdej akcjia wciąż za mało, ciągle nowych rzeczy uczysz się.Teraz uświadamiasz sobie,że myślisz bardzo podobnie do mnie,ale czy to szczere jest?REF. Na niczym mi tak nie zależyjak na tym byś uwierzył, żeto co mówię, jakie myśli krążą w głowie,to wszystko jest prawdziwe.Na niczym mi tak nie zależyjak na tym byś uwierzył, żeto co mówię, jakie myśli krążą w głowie,to wszystko jest prawdziwe.2) Uspokajam sumienie myślą o akceptacji mych racji,werbalnych relacji, przez innych.Jak efekt domina słowo porusza kolejnei wersy płyną, mam nadzieję, nie wyginą.Mądrzejsza o miniony dzień,szczerze tu i teraz, więcej wiem.Niech niesie za sobą coś każdy wyraz.Chcę bardzo by wartość miał ten przekaz.REF. Na niczym mi tak nie zależyjak na tym byś uwierzył, żeto co mówię, jakie myśli krążą w głowie,to wszystko jest prawdziwe.Na niczym mi tak nie zależyjak na tym byś uwierzył, żeto co mówię, jakie myśli krążą w głowie,to wszystko jest prawdziwe.BRIDGE: Nie mów nic, póki nie zrozumiesz co niesie beat,słowa do przemyślenia daję Ci,byś mógł dla siebie gromadzić je.Chcę by to brzmiało prawdziwie.Nie mów nic, póki nie zrozumiesz co niesie beat,słowa do przemyślenia daję Ci,byś mógł dla siebie gromadzić je.Chcę by to brzmiało prawdziwie.REF. Na niczym mi tak nie zależyjak na tym byś uwierzył, żeto co mówię, jakie myśli krążą w głowie,to wszystko jest prawdziwe.Na niczym mi tak nie zależyjak na tym byś uwierzył, żeto co mówię, jakie myśli krążą w głowie,to wszystko jest prawdziwe.Wszystko(wszystko, wszystko, wszystko...)jest prawdziwe...(prawdziwe)Nie mów nic, póki nie zrozumiesz co niesie ten beat.To wszystko jest prawdziwe...Na niczym mi tak nie zależyjak na tym byś uwierzył, żeto co mówię, jakie myśli krążą w głowie,to wszystko jest prawdziwe,więc nie mów nic...Wszystko jest prawdziwe
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Evah: Wszystko prawdziwe

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Evah: Wszystko prawdziwe

Skomentuj tekst

Evah: Wszystko prawdziwe

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • evah - wszystko prawdziwe

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko prawdziwe - Evah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko prawdziwe - Evah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Evah.