Evah: Rozczarowanie

Tekst piosenki

Brak wideo

Evah

Teksty: 11 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Evah: Rozczarowanie

RAP: Rozczarowanie - niepotrzebna akcja,która nie była w planie.1) Nic nie mogę odczytać z oczu Twych,bo jedyne co dla mnie masz to gorzkie łzy.Staram się zrozumieć co naprawdę stało się,to wymaga czasu, nie chcę z góry oceniać Cię.Czasem wina jest zbyt wielka byś mógł sam utrzymać ją.Więc dzielmy się nią zawsze gdy zrobimy błąd.REF. Myślałam, że to sen na jawie dzieje się,lecz to był dzień, który zmienił wszystko.Zmieniłam o Tobie zdanie - rozczarowanie.Czy według Ciebie zasłużyłam sobie na nie?2) Chcesz konkretów, dobrze spytam skąd ta mina?Niby jest ok. ale rozmowa jest inna.Nie poznaję Cię, nie wiedziałam, że tak źlemoże ta relacja zakończyć się.Tłumaczenia nic nie warte, więc zatrzymaj sobie jenic co Cię dotyczy nie interesuje mnie.REF. Myślałam, że to sen na jawie dzieje się,lecz to był dzień, który zmienił wszystko.Zmieniłam o Tobie zdanie - rozczarowanie.Czy według Ciebie zasłużyłam sobie na nie?RAP. REF. Myślałam, że to sen na jawie dzieje się,lecz to był dzień, który zmienił wszystko.Zmieniłam o Tobie zdanie - rozczarowanie.Czy według Ciebie zasłużyłam sobie na nie?Zmieniłam o Tobie zdanie - rozczarowanie.Czy według Ciebie zasłużyłam sobie na nie?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Evah: Rozczarowanie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Evah: Rozczarowanie

Skomentuj tekst

Evah: Rozczarowanie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • evah rozczarowanie
 • piosenka o tym ze ktos nas rozczarowal
 • tekst o rozczarowaniu rap
 • teksty piosenek o rozczarowaniu
 • rozczarowanie piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rozczarowanie - Evah, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rozczarowanie - Evah. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Evah.