Ewa Bem: Mimo wszystko

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewa Bem

Teksty: 25 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Ewa Bem: Mimo wszystko

ZnowuPrysła bańka szczęściaSpadłeś jak zraniony ptakZnowuW piersi zamiast sercaCiemną dziurę bólu maszMyśliszŻe już chyba nigdySerce nie podniesie sięMyślisz:Jestem całkiem zimnyI nic nie rozgrzeje znów mnieLecz chociaż masz dosyćTo może zaskoczyćNa dobre cię jeszcze światNie warto się zmieniaćW człowieka z kamieniaSpróbuj jeszcze, chociaż razRef.Mimo wszystkoWarto kochaćI zawirowaćBo nicWięcej się nie liczyMimo wszystko Warto kochaćI wierzyć w słowa:Że tyI zawsze tylko myMimo wszystkoWarto kochaćI zawirowaćBo nicWięcej się nie liczyMimo wszystko Warto wierzyćŻe my ...ChociażNie ma w tobie siłyŻeby życie dalej pchaćChociażMyśli już zwątpiłyI nie widzisz żadnych szansMyśliszŻe już cię nie spotkaTen gorący serca rytmMyśliszŻe już tylko gorzkaBędzie nuta kolejnych dniI chociaż masz dosyćTo może zaskoczyćNa dobre cię jeszcze światNie warto się zmieniaćW człowieka z kamieniaSpróbuj jeszcze, chociaż razRef.Mimo wszystko....
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ewa Bem: Mimo wszystko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewa Bem: Mimo wszystko

Skomentuj tekst

Ewa Bem: Mimo wszystko

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mimo wszystko tekst
 • tekst piosenki mimo wszystko

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mimo wszystko - Ewa Bem, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mimo wszystko - Ewa Bem. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewa Bem.