Ewa Farna: Nie chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewa Farna

Teksty: 73 Tłumaczenia: 8 Wideo: 38

Tekst piosenki

Ewa Farna: Nie chc

W samotnych bramach nocami czai się na białych ścianach mrok wyświetla jego cień zapada w pamięć, jak ciężki kamień, gdy zostawia znamię i rozerwane kłami sny. Rano idzie spać do siebie w piekła suchy piach... Zmienia postać kiedy chce, a jego imię zwykły strach... Ja nie chcę bać się tego, co mi daje świat by na każdej drodze swój zacierać ślad. Wiem, że czujesz tak jak ja wiem, uciekasz gdzie się da... Nie wywołuj wilka, kiedy w lesie śpi i nie zapraszaj nigdy nocą w swoje sny wiem, że bestia musi żyć gdy przyjdzie, dam mu pić... Kiedy mnie zwęszyć chce i już dopada mnie gdy wchodzi w głuchy mrok i stawia powoli każdy krok krzyczę stop łagodnieje w mig stop jakby trochę znikł stop i chowa kły i nie jest już taki sam nie jest już taki zły... Nie chcę bać się tego, co mi daje świat by na każdej drodze swój zacierać ślad. Wiem, że czujesz tak jak ja wiem, uciekasz gdzie się da... Nie wywołuj wilka, kiedy w lesie śpi i nie zapraszaj nigdy nocą w swoje sny wiem, że bestia musi żyć gdy przyjdzie, dam mu pić... Wilki podchodzą pod okna stoją do zmroku żeby mnie spotkać przed snem Już wiem, że nie są źli... Ja nie chcę bać się tego, co mi daje świat... x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ewa Farna: Nie chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewa Farna: Nie chc

Skomentuj tekst

Ewa Farna: Nie chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka pod słońcem ewy farny
 • Ewa Farna pod słońcem
 • pod słońcem ewa farna

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie chc - Ewa Farna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie chc - Ewa Farna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewa Farna.