Ewelina Flinta: Wiele jest dr

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewelina Flinta

Teksty: 45 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Ewelina Flinta: Wiele jest dr

Nie dopitej kawy, czarny smak,Kiedy rano biegniesz, zdobyć świat,Wątpliwości cienie, gdzieś na dnie,Czy naprawdę musisz, wszystko mieć?Pod namiotem nieba, cuda skryte są,Lecz nie tam gdzie szukasz ich,Przydymione szyby, wielkich miast,A za nimi ludzie, i ich strach, Że nie zdążą dzisiaj, wejść na szczyt,Czy naprawdę chcesz być, jednym z nich?Proste są pytania, lepiej nie bać się, Odpowiedzi szukać swej.Ref.: Tak wiele jest dróg,Ukrytych tam gdzie,Gdzie nie widzisz nic.Tak wiele masz szans,Więc pod prąd sam idźChoć nie łatwo bo.Tak wiele jest dróg,Ukrytych tam gdzie,Gdzie nie dotarł nikt. Tak wiele masz szans,Więc pod prąd sam idź,Choć nie łatwe to.Mamy tyle szcześcia ile w nas,Siły by uwierzyć, jeszcze raz,W każdy dzień od nowa, każdą noc,Darowaną z nikąd, życia moc,Gdzieś na drugim końcu,wszystkich naszych spraw,Czeka już odpowiedź, sprawdź...Tak wiele jest dróg,Ukrytych tam gdzie,Gdzie nie widzisz nic.Tak wiele masz szans,Więc pod prąd sam idź,Choć nie łatwo bo.Tak wiele jest dróg,ukrytych tam, gdzie,Gdzie nie dotarł nikt.Tak wiele masz szans,Więc pod prąd sam idź,Choć nie łatwe to.Tak wiele jest dróg,Ukrytych tam gdzie,Gdzie nie widzisz nic.Tak wiele masz szans,Więc pod prąd sam idź,Choć nie łatwo bo.Tak wiele jest dróg,ukrytych tam, gdzie,Gdzie nie dotarł nikt.Tak wiele masz szans,Więc pod prąd sam idź,Choć nie łatwe to.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ewelina Flinta: Wiele jest dr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewelina Flinta: Wiele jest dr

Skomentuj tekst

Ewelina Flinta: Wiele jest dr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiele jest dr - Ewelina Flinta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiele jest dr - Ewelina Flinta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewelina Flinta.