FarbenLehre: Bez

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Bez

Po co tyle światła ? - lepiej jest nie widzieć nicPo co tyle wódki ? - ile w końcu można pić ?Po co tyle wojska ? - bez tego można zabićPo co tyle domów - w szałasach można żyć ...PO CO TYLE TEGODLA KOGO TO I KOMU ?PO CO TYLE TEGOPO CO TO ? - PO CO TO ?Po co tyle światła ? - lepiej jest nie wiedzieć nicPo co tyle wiary ? - i tak wierni będą wierzyćPo co tyle fabryk ? - produkują tylko gazPo co tyle granic - i tak zbyt wiele dzieli nasPO CO TYLE TEGO ?...Po co tyle tego, po co tyle komu ?Po co tyle tego, po co to i to i to i to ?Po co tyle tego, po co tyle komu ?Po co tyle tego, po co to i tamto ?Po co ty, po co ja i po co oni ?Po co my, po co wy i po co oni ?Po co tyle tego, po co tyle komu ?Pp co ty, po co ja i po co oni są ?...nie wiem...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Bez

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Bez

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Bez

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bez - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bez - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.